Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

EN-9320SFP+

Místo, kde žádná otázka není hloupá.
čeky
Příspěvky: 49
Registrován: 9 years ago

EN-9320SFP+

Příspěvekod čeky » 5 years ago

Neznáte někdo síťovou kartu EN-9320SFP+ ? Pořídil jsem si jí k serveru ale nějak se mi jí nedaří zprovoznit. Systémově se tváří že je vše OK ale nedaří se mi jí spojit se switchem. Zkoušel jsem různá SFP i několik switchů ale bez výsledku. Co jsem pátral na strákách výrobce tak jsem nenašel nic co by mi pomohlo (ani jejich technická podpora se mi neozvala). Nevíte někdo jak by se to dalo zprovoznit?
0 x

S_a_M
Příspěvky: 458
Registrován: 8 years ago
Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren

Příspěvekod S_a_M » 5 years ago

Težko radit když neuvedeš v jakem OS se to snažíš zprovoznit.
0 x
Placam si jatra, tak mne neberte vazne :)
Ceragona uz mi tak nevadi. Vadi mi ovsem ze kuci v CEZu nedelaj svoji praci tak jak maj !!!

čeky
Příspěvky: 49
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod čeky » 5 years ago

jé sorry já zapomněl... jede to na W7
0 x

S_a_M
Příspěvky: 458
Registrován: 8 years ago
Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren

Příspěvekod S_a_M » 5 years ago

Aha a strkas tam podporovany moduly SFP+ pac co vim tak jsem meli s Edimaxem problem s kompatibilnim modulem.
0 x
Placam si jatra, tak mne neberte vazne :)
Ceragona uz mi tak nevadi. Vadi mi ovsem ze kuci v CEZu nedelaj svoji praci tak jak maj !!!

čeky
Příspěvky: 49
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod čeky » 5 years ago

Vzhledem k tomu, že se mi nepodařilo najít co to podporuje (jediný co sem našel bylo že to podporuje všechno), tak sem zkusil to co sem doma našel, což byl nějakej finisar a signamax. Nikde sem se ani nedočet jestli tam dou i klasický SFP nebo jenom SFP+. Nevíš co to teda podporuje?
0 x

Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod hapi » 5 years ago

SFP+ podporuje jenom SFP+ pokud neni uvedeno jinak. Pokud tam dáváš SFP tak smůla. Proč sis nekoupil ze zahraničí supermicro duální kartu s SFP+? Místo toho sis koupil edimax kde výrobce ani radši neuvádí jakej chip to má.
0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků

čeky
Příspěvky: 49
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod čeky » 5 years ago

Aha tak teď už je mi to jasný... No ze zahraničí sem to nebral proto, že sem potřeboval mít možnost tu kartu bezproblémově vrátit když by s ní byl nějakej problém a ani ty zahraniční weby moc neznam... Každopádně díky za radu, asi se teda zkusim kouknout jestli seženu jinýho nebo budu muset vyměnit rovnou i switch...
0 x

Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod hapi » 5 years ago

ebay, z usa i s poplatky starší karta cca kolem 3 tisíc.
0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků

čeky
Příspěvky: 49
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod čeky » 5 years ago

ok zkusim na to kouknout dík
0 x

ferkop1
Příspěvky: 58
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod ferkop1 » 5 years ago

caf, skusal aj DAC kabel? Mne jedna karta nebrala sfp+ moduly, ale tento kabel bud cisco alebo mikrotik funguje ok s kartou.

https://mikrotik.com/product/SplusDA0001
0 x

jahoo
Příspěvky: 154
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod jahoo » 5 years ago

Zdravim, zbylo mi par sitovek 10Gb Mellanox ConnectX-2, kdyz by byl zajem...
0 x

čeky
Příspěvky: 49
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod čeky » 5 years ago

jahoo píše:Zdravim, zbylo mi par sitovek 10Gb Mellanox ConnectX-2, kdyz by byl zajem...


Zdary,
dospěl sem k závěru, že tu kartu vyměnim za jinou která by uměla SFP i SFP+ takže pokud by to ta tvoje uměla tak bych asi i zájem měl.
0 x