Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Switche na půdu

Místo, kde žádná otázka není hloupá.
CrazyApe
Příspěvky: 790
Registrován: 9 years ago

Re: Switche na půdu

Příspěvekod CrazyApe » 5 years ago

Díky konečně něco k věci :)
0 x

_piggy_
Příspěvky: 57
Registrován: 6 years ago
Bydliště: Znojmo

Příspěvekod _piggy_ » 5 years ago

jahpisin píše:Repotec plechovej takovej do žlutá zbarvenej..něco ustojí když je taková nouze

Tady těch mám v bedně snad stovky, jo to byly kousky který vydrželi všechno :D
1 x

Uživatelský avatar
Gemb
Příspěvky: 2633
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod Gemb » 5 years ago

Hej tie repotec vydrzali vsetko...clovek to vymienal len kvoli vzhladu pokial to bolo na viditelnom mieste. Na par sajtoch switchuju doteraz - cca 10rokov, vonkajsia kovova bedna kde nieje najlepsie ale stale idu. Pouzivalo sa to kvoli tomu, ze isli na 12V :D
0 x

Uživatelský avatar
Behemot
Příspěvky: 175
Registrován: 8 years ago
Bydliště: 50°4'52.22"N, 14°23'30.45"E
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Behemot » 5 years ago

Stovky, nebo giga? Nebál bych se tam dát věci jako stařičký 3COM Officetentonoc switche, samozřejmě po mé repasi (má to kovovej spodek - dám teplovodivou gumu pod centrální mikročip). Mívám je kolem dvou stovek s burešovným podle počtu portů. Tydle věci jedou v normálních podmínkách věčně, myslim, že v tom vedru pojedou furt skorověčně :D

Každopádně velký překvápko že čínský mrdky trochu náronější podmínky nedají. To víš, všechno starý je na hovno a nový nejlepší…oh, wait.
1 x
Špičkové elektrolytické kondenzátory; akumulátory; baterie; repasované UPS lepší než nové; zdroje; mikrospínače aj.

Striker
Příspěvky: 692
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod Striker » 5 years ago

Repotec ale možná spíš v plastu než v kovu, kvůli vedru.
0 x

S_a_M
Příspěvky: 458
Registrován: 8 years ago
Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren

Příspěvekod S_a_M » 5 years ago

Priklanim se k Repotecu v kovovém provedení RP-1708M o nich nevíme. Jsou zavřený v plechovejch bednách, ne recich. Za ním Hapiny a s portama problém není.
0 x
Placam si jatra, tak mne neberte vazne :)
Ceragona uz mi tak nevadi. Vadi mi ovsem ze kuci v CEZu nedelaj svoji praci tak jak maj !!!

Uživatelský avatar
Myghael
Příspěvky: 1309
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod Myghael » 5 years ago

Jo, pokud nemáš problém s použitým, pak starší Repotecy v plechových krabičkách jsou skvělá volba, ty mrchy přežijí všechno. :D
0 x
Si vis pacem, para bellum.

MikroTik, UBNT, Cisco, TP-Link... rozhoduje vhodnost toho či onoho pro konkrétní použití, ne jaké logo nalepili v Číně na krabici. Na tomto fóru vystupuji jen a pouze sám za sebe.

johnson
Příspěvky: 34
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod johnson » 5 years ago

Používáme D-Link v kovové krabičce, asi DGS-108 a jedou docela spolehlivě. V podstatě o nich nevíme.
0 x

S_a_M
Příspěvky: 458
Registrován: 8 years ago
Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren

Příspěvekod S_a_M » 5 years ago

Behemot píše:Stovky, nebo giga? Nebál bych se tam dát věci jako stařičký 3COM Officetentonoc switche, samozřejmě po mé repasi (má to kovovej spodek - dám teplovodivou gumu pod centrální mikročip). Mívám je kolem dvou stovek s burešovným podle počtu portů. Tydle věci jedou v normálních podmínkách věčně, myslim, že v tom vedru pojedou furt skorověčně :D

Každopádně velký překvápko že čínský mrdky trochu náronější podmínky nedají. To víš, všechno starý je na hovno a nový nejlepší…oh, wait.


Hele ony i profi 3comy potazmo HP vydrzej skoro vecne provozky maj az nekde kolem 80st. C. Ale dej 45K za prikladne 5130 je trochu jinej level.
0 x
Placam si jatra, tak mne neberte vazne :)
Ceragona uz mi tak nevadi. Vadi mi ovsem ze kuci v CEZu nedelaj svoji praci tak jak maj !!!

Uživatelský avatar
Behemot
Příspěvky: 175
Registrován: 8 years ago
Bydliště: 50°4'52.22"N, 14°23'30.45"E
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Behemot » 5 years ago

Tak ty enterprisový zase mají doživotní záruky, že…ale to je trochu jinej segment než nějakej krám položenej na zaprášené půdě :D
0 x
Špičkové elektrolytické kondenzátory; akumulátory; baterie; repasované UPS lepší než nové; zdroje; mikrospínače aj.

S_a_M
Příspěvky: 458
Registrován: 8 years ago
Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren

Příspěvekod S_a_M » 5 years ago

Tak hadej co mam na pude. Nebudu te dlouho napinat 4500 :-) za par penez prave je na ni 62st. Jede neztratuje klidecek pohodicka.
0 x
Placam si jatra, tak mne neberte vazne :)
Ceragona uz mi tak nevadi. Vadi mi ovsem ze kuci v CEZu nedelaj svoji praci tak jak maj !!!

Striker
Příspěvky: 692
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod Striker » 5 years ago

Myghael píše:Jo, pokud nemáš problém s použitým, pak starší Repotecy v plechových krabičkách jsou skvělá volba, ty mrchy přežijí všechno. :D

Jsou i nový v plechovým :D
0 x