Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Ako rozchodit IP kameru v NVR ?

Místo, kde žádná otázka není hloupá.
murpilko
Příspěvky: 3
Registrován: 6 years ago

Ako rozchodit IP kameru v NVR ?

Příspěvekod murpilko » 6 years ago

Zdravim Vas.

Chcel by som Vas poprosit o pomoc. Mam 5 kamier s toho 4x FOSCAM model FI98037 a jednu otocnu kameru FOSCAM model FI9828P s ktorou mam problem. Vsetky kamery funguju ako cez mobilnu aplikaciu rovnako aj v PC a na TV. Pokial ale chcem otocnu kameru pridat do NVR vlastnim zariadenie MOD LS-N2009M H.264 NVR stale svieti na cerveno, ostatne kamery vid printscreen su zelene a funguju. Na kazdej kamere je zapnuta funkcia ONVIF a kazda kamera tuto funkciu podporuje. Co by som mal podla Vas skontrolovat na otocnej kamere ? Skusil som ju uz aj aktualizovat na najnovsi FW ale aj ked ju NVR zariadenie vidi nedokaze ju rozchodit. Dakujem za Vasu radu
Přílohy
image-2018-04-04.jpg
image-2018-04-04.jpg (227.12 KiB) Zobrazeno 2320 x
0 x

hlavva
Příspěvky: 115
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod hlavva » 6 years ago

Takový hloupý dotaz nemáte jen licenci na 4 kamery?
0 x

murpilko
Příspěvky: 3
Registrován: 6 years ago

Příspěvekod murpilko » 6 years ago

Akú licenciu myslíš ? NVR je 9kanal čiže počet kamier na pripojenie nepresahuje a rovnako som skúšal jednu kameru odobrať a pridať otočnú kameru ale nepomohlo, stále je v stave červená vid printscreen.
0 x

edusko
Příspěvky: 130
Registrován: 8 years ago

Příspěvekod edusko » 6 years ago

kolko megapixelove su tie kamery?
pokial su tie kam 2 mpx x 4ks to je spolu 8 pozicii v rekordery
0 x

davecv
Příspěvky: 103
Registrován: 8 years ago

Příspěvekod davecv » 6 years ago

murpilko píše:Zdravim Vas.

Chcel by som Vas poprosit o pomoc. Mam 5 kamier s toho 4x FOSCAM model FI98037 a jednu otocnu kameru FOSCAM model FI9828P s ktorou mam problem. Vsetky kamery funguju ako cez mobilnu aplikaciu rovnako aj v PC a na TV. Pokial ale chcem otocnu kameru pridat do NVR vlastnim zariadenie MOD LS-N2009M H.264 NVR stale svieti na cerveno, ostatne kamery vid printscreen su zelene a funguju. Na kazdej kamere je zapnuta funkcia ONVIF a kazda kamera tuto funkciu podporuje. Co by som mal podla Vas skontrolovat na otocnej kamere ? Skusil som ju uz aj aktualizovat na najnovsi FW ale aj ked ju NVR zariadenie vidi nedokaze ju rozchodit. Dakujem za Vasu radu


Na PTZ kameře zkus změnit port .
0 x

hanzIT
Příspěvky: 43
Registrován: 8 years ago

Příspěvekod hanzIT » 6 years ago

Zmente ONVIF na Private, pokud to jde...
0 x

hanzIT
Příspěvky: 43
Registrován: 8 years ago

Příspěvekod hanzIT » 6 years ago

Jeste jinak...napadlo me, ze ta otocna kamera muze byt ve vychozim nastaveni nastavena na H265. NVRko nejspis bude umet jen H264...je treba tedy prepnout primo v kamere na H264...je to tusim ve streamech...
0 x