Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Mám se bát vos v hardwaru. (recese)

Místo, kde žádná otázka není hloupá.
Cheprer
Příspěvky: 930
Registrován: 13 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Olomouc a okoli

Re: Mám se bát vos v hardwaru.

Příspěvekod Cheprer » 6 years ago

AlarmedFelix: nemohu si pomocí ale tví příspěvky mi připomínají nactileteho kluka. Stejně jako jejich pointa. Evidentně chápat nechceš ale musím se nad tebou pousmat. Je tu celé vlákno plně sraček a moderátoři ať neomluvi a smažou celé vlákno protože je to na ispforu které by mohlo mít aspoň trošičku uroven.
2 x
Ferenc Richard
info[at]RFservis[dot]cz
+420 774 164 886
Vystavba telek. reseni LTE, 3G, 2G [HUAWEI,NOKIA..]
Mikrovlny ericsson, huawei, ray, alcoma...
Vytyčování met. a opt. siti o2
Servis a udrzba mob. a fix stanic.
Poskytovani telek. sluzeb Olomoucky kraj.

Uživatelský avatar
Myghael
Příspěvky: 1309
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod Myghael » 6 years ago

AlarmedFelix: Ačkoliv tě chápu, musím souhlasit s uživatelem Cheprer. Pro tuto debatu bude mnohem vhodnější jiný server, například https://zpovednice.cz/. ISPforum je svým zaměřením spíše odborné fórum.
2 x
Si vis pacem, para bellum.

MikroTik, UBNT, Cisco, TP-Link... rozhoduje vhodnost toho či onoho pro konkrétní použití, ne jaké logo nalepili v Číně na krabici. Na tomto fóru vystupuji jen a pouze sám za sebe.

rsaf
Příspěvky: 1669
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod rsaf » 6 years ago

Hasiči na likvidaci vosích a sršních hnízd vyjíždějí vždy večer. Po ochlazení jsou vosy klidnější a vracejí se do hnízda. Když se hnízdo zlikviduje během dne, vracející se vosy ho nenajdou, jsou zmatené, agresivní... Chladnou noc mimo hnízdo nepřežijí.
1 x

hol
Příspěvky: 883
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod hol » 6 years ago

forum je ujety, ale tema ma svou vahu. Kdo si to nemysli, tak az otevre rozvadec a hnizdo mu spadne do klina, zmeni nazor.

Jinak presne ten chlad je reseni. Vosy jsou tuhy a nemuzou litat. A to nemusi mrznout, kolem 10st by mozna stacilo. Pak uz je staci jen shodit a umlatit :).

Biolit hasicak je taky dobrej. Je to nervovy plyn, takze je behem par sekund paralizuje a za 2 min je po nich uplne. Sejmes s tim cele hnizdo. I vracejici se vosy to zasahne taky, jak se u hnizda nacuchaji. Ale pro slabsi povahy to neni, ta ucinnost je desiva. A moc bych k tomu necuchal, DDT taky rikali, ze lidem nevadi.

Fajn jsou i ty panelakovy a kostelni musky, maly a zrzavy. Sice nekousou, ale jsou jich miliardy. V malym prostoru by cloveka zadusili. Kdyz se striknou sprejem, tak pak par minut musky huste snezi.
0 x

hol
Příspěvky: 883
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod hol » 6 years ago

jeste bych doplnil, hodne jsou ted vsude vosy s dlouhyma nohama, pri letu za nima jakoby visi. Ty po lidech nejdou, ani kdyz jim des do hnizda. Sice zmatene litaji kolem, ale nestalo se mi, ze by bodla. Je to az divny. Ale bacha, kdyz uz bodne, je to radove horsi nez bezna vosa nebo vcela.

Slysel jsem v nakym dokumentu, ze nejakej Smid se nechal postipat vsim a je posle nej stupnice. Tak vosa a vcela jsou asi 1-2 a tahle dlouhonoha snad 3. Maximum je 4. Tak asi proto to tak boli.

Tim jsem zcela vycerpal me znalosti teto oblasti :)
0 x

Petr Bačina
Příspěvky: 1361
Registrován: 9 years ago
Bydliště: Horní Slavkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Petr Bačina » 6 years ago

To je vosík. Prakticky neškodný, neútočný ;-)
0 x

hol
Příspěvky: 883
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod hol » 6 years ago

fakt ze jo, vosik. Vosik neskodnej trouba, vosa sv.ne zla. To je ze zivota :).

pozn. autora: ted uz je to forum fakt na smazani :)
0 x

Uživatelský avatar
zdenek.svarc
Administrator
Příspěvky: 1635
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod zdenek.svarc » 6 years ago

Děkuji diskutujícím za zpestření fóra. Vlákno uzamykám a pro další diskuzi doporučuji přejít na web https://www.zpovednice.cz
0 x