Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Mám se bát vos v hardwaru. (recese)

Místo, kde žádná otázka není hloupá.
AlarmedFelix
Příspěvky: 14
Registrován: 6 years ago

Mám se bát vos v hardwaru. (recese)

Příspěvekod AlarmedFelix » 6 years ago

Otázka je jednoduchá. Mám se bát vos v hardwaru?
0 x

kure05
Příspěvky: 886
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod kure05 » 6 years ago

To by byla moje smrt, to někde potkat. . . Zatím se mě to za ty roky nepodařilo a doufám, že ani nepodaří. Ale jsou zde fotky s hnízdama v krabicích s MK atd.
0 x

Cheprer
Příspěvky: 930
Registrován: 13 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Olomouc a okoli

Příspěvekod Cheprer » 6 years ago

Z praxe musím říct že by jsi mel.
Těch popichanych rukou už bych nenapocital.
V létě když je vedro tak jsou ještě podrážděný víc než ty.
Těch gewisek bez průchodek, Ježíši to bylo vzdicky prekvapeni.
Ted běžně i ve škvírách těsnění u outdoor kabinetu, nebo schovány pod odu mikrovlny.. V dutinách zábradlí.
Sršni v cra domeckach u lesa :-D
Bohužel se objeví kdekoliv, město nebo sajt u lesa je to fuk.
Máme to prez léto celkem běžný servis od provozaku na odstranění haveti.
Když není moc suché léto tak je to v klidu. Ale jak je sucho jsou podrážděný a je to s němá peklo.
Bát by si se neměl pokud nejsi alergický ale vzdicky měj v autě sprej. Ideálně k tomu urceny. V případě nouze stačí i zinkovy nebo olejovy.
0 x
Ferenc Richard
info[at]RFservis[dot]cz
+420 774 164 886
Vystavba telek. reseni LTE, 3G, 2G [HUAWEI,NOKIA..]
Mikrovlny ericsson, huawei, ray, alcoma...
Vytyčování met. a opt. siti o2
Servis a udrzba mob. a fix stanic.
Poskytovani telek. sluzeb Olomoucky kraj.

AlarmedFelix
Příspěvky: 14
Registrován: 6 years ago

Příspěvekod AlarmedFelix » 6 years ago

Alergickej nejsem ale vždy když vidím nějakou plástev ať už vosí nebo sršní ať už plnou či ne upadnu do bezvědomí je to šok a je to psychicky dané když jsem se snažil to nějak překonat tak to prostě nejde a to kdyby se mi stalo na stožáru 20 metrů nad zemí no potěš pánbůh. :slight_frown:
0 x

dagus
Příspěvky: 1288
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod dagus » 6 years ago

Psychicky dané? No moje zkušenost je jiná, ledasco jde odbourat. Někdy ne svépomocí, ale určitě by jsi nebyl první ani poslední. Jinak pokud jsou v gewisce, tak většinou hw začne zlobit. Pak přijedeš otevřeš vystříkáš sprejem a vyhodíš, protože je board na odpis. Pokud jsi 20m nad zemí tak máš sedák.
0 x

AlarmedFelix
Příspěvky: 14
Registrován: 6 years ago

Příspěvekod AlarmedFelix » 6 years ago

Tak ale 10 minut být u plného vosího nebo sršního hnízda není moc dobré bych řekl. Další možnost je tak když budu něco instalovat vezmu si tmel nebo něco a pořádně to zaizoluju aby tam žádna k***a nevlezla.
0 x

KoZLiCeK
Příspěvky: 1201
Registrován: 16 years ago
Bydliště: CZ

Příspěvekod KoZLiCeK » 6 years ago

AlarmedFelix píše:Tak ale 10 minut být u plného vosího nebo sršního hnízda není moc dobré bych řekl. Další možnost je tak když budu něco instalovat vezmu si tmel nebo něco a pořádně to zaizoluju aby tam žádna k***a nevlezla.

Vys co se rika... nejlepsi izolace je dira.Kdyz nechas tak do 2-3mm tak tam nic nevleze.
0 x

AlarmedFelix
Příspěvky: 14
Registrován: 6 years ago

Příspěvekod AlarmedFelix » 6 years ago

No nevím zkus to pravidlo použít v posteli a uvidíme. :joy:
0 x

KoZLiCeK
Příspěvky: 1201
Registrován: 16 years ago
Bydliště: CZ

Příspěvekod KoZLiCeK » 6 years ago

AlarmedFelix píše:No nevím zkus to pravidlo použít v posteli a uvidíme. :joy:

To je jina situace... :-)
0 x

AlarmedFelix
Příspěvky: 14
Registrován: 6 years ago

Příspěvekod AlarmedFelix » 6 years ago

To jo někdo to tady rozebíral.
Tenhle text jsem našel ve vláknu vtipné fotografie asi 4 roky zpátky.
ppp76 píše:fotka to neni ale je to tematicke :

1. Jedna lidská buňka obsahuje 75 MB genetických informací.
2. Jedna spermie tedy 37,5 MB.
3. V jednom mililitru spermatu je 100 miliónů spermií.
4. Při ejakulaci trvající v průměru 5 sekund se uvolní asi 2,25 ml spermatu.
5. Výpočtem zjistíme, že datová propustnost mužského penisu je (37,5M x 100M x 2,25) / 5 = 1687,5 Terabajtu za sekundu.
6. Ve výsledku máme, že ženské vajíčko je schopno odolávat DDoS útokům o objemu více než 1,5 Petabajtu za vteřinu, a přitom propustí jen jediný datový paket. Tím pádem je to nejrobustnější hardwarový firewall na světě.
7. Ale ten jeden paket, který propustí, vám shodí celý systém na devět měsíců!
0 x

Cheprer
Příspěvky: 930
Registrován: 13 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Olomouc a okoli

Příspěvekod Cheprer » 6 years ago

AlarmedFelix píše:Alergickej nejsem ale vždy když vidím nějakou plástev ať už vosí nebo sršní ať už plnou či ne upadnu do bezvědomí je to šok a je to psychicky dané když jsem se snažil to nějak překonat tak to prostě nejde a to kdyby se mi stalo na stožáru 20 metrů nad zemí no potěš pánbůh. :slight_frown:


Otevřeně. Neber si to osobne. Ale jdi do kanclu. V terénu nemáš co dělat. Psychicky problém považují za selhání jedince a nejsi vhodný do pozice technika. Kancl bude lepší jak pro tebe tak pro spolupracujici.
0 x
Ferenc Richard
info[at]RFservis[dot]cz
+420 774 164 886
Vystavba telek. reseni LTE, 3G, 2G [HUAWEI,NOKIA..]
Mikrovlny ericsson, huawei, ray, alcoma...
Vytyčování met. a opt. siti o2
Servis a udrzba mob. a fix stanic.
Poskytovani telek. sluzeb Olomoucky kraj.

dagus
Příspěvky: 1288
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod dagus » 6 years ago

Jinak vosy ani sršně typicky nic nedělají pokud jim ty nic neuděláš. Jak jednu i omylem zabiješ, hned bijou na poplach a jsou pěkně naštvaný. Takže nepromarnit první pokus a hned dva spreje, když jeden nestačí, tak mít připravenej druhej v druhé ruce.
0 x

AlarmedFelix
Příspěvky: 14
Registrován: 6 years ago

Příspěvekod AlarmedFelix » 6 years ago

Já vím že najednou točím karty ale někde jsem slyšel že problémy budují charakter. To že jsem to označil za psychický problém byla chyba je to spíš fóbie říct jdi do kanclu je až moc jednoduché a když nebudu p**a tak všechno dobře utěsním. Navíc Dagusi četl jsi ten post nahoře že ani plástve mi nedělají dobře.
0 x

Besito
Příspěvky: 595
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod Besito » 6 years ago

AlarmedFelix píše:Já vím že najednou točím karty ale někde jsem slyšel že problémy budují charakter. To že jsem to označil za psychický problém byla chyba je to spíš fóbie říct jdi do kanclu je až moc jednoduché a když nebudu p**a tak všechno dobře utěsním. Navíc Dagusi četl jsi ten post nahoře že ani plástve mi nedělají dobře.

Včelař z tebe nebude :D
Vosy, včely, sršně a dalsi takovy hmiz nesnese když z technika tahne alkohol a nebo je spoceny. Tim hur, kdyz jesinec ma pot "agresivni".
Vyhodu maji kuraci, koure se hmiz boji.
0 x

AlarmedFelix
Příspěvky: 14
Registrován: 6 years ago

Příspěvekod AlarmedFelix » 6 years ago

Vemu tmel zatmelím pořádně všechny průchodky.
0 x