Dobrý den.Potřebuji poradit, nakopnout, jak přistupovat do domácí sítě(192.168.2.0) z PC který je v internetu.
Router nemá veřejnou adresu ipv4, ale má ipv6 adresu. Potřebuji se dostat na zařízení v síti, která nepodporují ipv6 a mají jen ipv4 adresy. Něco jako PPTP ale připojoval bych se z venku na veřejnou ipv6 adresu. Zabezpečení není potřeba.
děkuji.
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
přístup do lan přes ipv6
-
the.max
- Příspěvky: 1306
- Registrován: 18 years ago
- Bydliště: Sudetten land
- Kontaktovat uživatele:
tunel 4in6? Minimálně na Linuxu to řešitelné je.
A pokud ti jde jen o http/https provoz, tak by se na to dal použít Apache a mod-proxy.
A pokud ti jde jen o http/https provoz, tak by se na to dal použít Apache a mod-proxy.
0 x