Zdravim,
riesil niekto ako rozbehat winbox na OS X??
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
winbox OS X
-
CrazyApe
- Příspěvky: 790
- Registrován: 11 years ago
Nainstalovat crossover a do nej udelat win bottle a nainstlaovat winbox. Pokud to ma SSD start vcetne crossoveru je tak 5-10s a pak jakmile crossover je uz spusteny to nabiha ihned.
0 x
-
Mazzalo
- Příspěvky: 168
- Registrován: 18 years ago
Používám VMWare a v něm Windowsy, takto mi to vyhovuje a Win se hodí i k jiným věcem..
0 x
- goblajz
- Příspěvky: 820
- Registrován: 18 years ago
- antispam: Ano
-
TTcko
- Příspěvky: 771
- Registrován: 14 years ago
P.S. nepoužívám widle už 15 let, tak nevím, jak to maj zrovna aktuálně teď
1 x
-
CrazyApe
- Příspěvky: 790
- Registrován: 11 years ago
TTcko píše::-) to nejsou widle, to se nemusí restartovat 3x týdně, páč se to seká. Prostě to jednou nastartuješ a pak to pár měsíců používáš... Crossover v nových verzích startuje tak 5sec. Pak zaklapneš víko, a když ho zas otevřeš, tak můžeš rovnou pracovat. Žádný čekání až nastartuje spící windows.
P.S. nepoužívám widle už 15 let, tak nevím, jak to maj zrovna aktuálně teď
Přesně tak, ja na Macbooku pro mam uptime 300 dnů. Pouze zavíram víko.
1 x
- zdenek.svarc
- Administrator
- Příspěvky: 1635
- Registrován: 21 years ago
- antispam: Ano
0 x
-
CrazyApe
- Příspěvky: 790
- Registrován: 11 years ago
Zdeněk Švarc píše:Winbox na Macu používám přes PlayOnMac. Zdarma, funguje, pohoda.
https://www.playonmac.com
Zajimave, dekuju urcite vyzkousim.
0 x
-
s0uky
- Příspěvky: 27
- Registrován: 13 years ago
Ja pouzivam tento "bundle" a funguje vyborne: http://joshaven.com/resources/tools/winbox-for-mac/
0 x
-
Ladik
- Příspěvky: 1390
- Registrován: 17 years ago
- antispam: Ano
Ano tento bundle pouzivam i ja, akorat ma jednu zasadni nevyhodu a to ze neuklada nastaveni konfigurovanych zarizeni.
0 x
-
Exter01
- Příspěvky: 55
- Registrován: 11 years ago
- Bydliště: SK