Ahojte
Rieším problém, kedy pri uploade z PC na napr. FTP nedosiahnem viac ako 2Mbps. Ak začnem 3 uploady tak v pohode to dá 5-6Mbps dátový tok. Skúšal som sa už hrať s TCP Window, ping je nízky do 50ms, TTL 50, podľa Wireshark žiadne problémy s paketmy (súčty, viacnásobné preposielanie a pod.) Skúšal som vylúčiť z cesty 1 CCR 1009 a Alcatel 6850 switch, ale žiaden rozdiel. Na čo by som sa mohol ešte zamerať?
Vďaka!
Blažej
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Nízka rýchlosť na jedno TCP spojenie
- eKrajnak
- Příspěvky: 420
- Registrován: 13 years ago
- Bydliště: Levoča, SK
- Kontaktovat uživatele:
-
dagus
- Příspěvky: 1288
- Registrován: 15 years ago
- eKrajnak
- Příspěvky: 420
- Registrován: 13 years ago
- Bydliště: Levoča, SK
- Kontaktovat uživatele:
50ms je moc? Doma mám bežne ping 40ms a ťahám 50Mbps ...
0 x