Ahoj,
prosím všechny zkušenější o schválení nebo radu: potřebuju vytvořit spoj(bridge) na 150m mezi domy, přímá viditelnost, max 40-50Mbit/s(VDSL).
Vymyslel jsem 2x NanoStation M5 Loco 5GHz, je to správně nebo něco jiného?
Díky Kodl
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Prosím o schválení "Spoj na 100m"
-
Tomáš Nesrsta
- Moderátor
- Příspěvky: 1333
- Registrován: 18 years ago
- antispam: Ano
- Bydliště: Karlovy Vary
- Kontaktovat uživatele:
-
tuner99
- Příspěvky: 65
- Registrován: 12 years ago
-
kodlkal
- Příspěvky: 33
- Registrován: 13 years ago
0 x
-
tuner99
- Příspěvky: 65
- Registrován: 12 years ago
Jojo presne tak. Lite je ta chudsi verze ktera nema takovy vykon, ale ten si stejne na tak kratkou vzdalenost stahnes, neni problem aby ti to dalo treba kolem 80Mbit/s
0 x