Ahoj, říkal mi kolega, že někde zahlédl takový "dalekohled" na průzkumy v pásmu 5ghz. Oproti telefonu s 5ghz wifi je to asi vykuchaná silnější anténa s malou baterkou a černobílým displayem ukazující signál a SSID. Neslyšel někdo o něčem takovém? Případně má to nějaký název? "spektrák" to asi nebude.
Nechci obednávat nějaký nevyzkoušený bastl z Číny, proto se ptám. Díky za pomoc!
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Měřák na průzkumy
-
stejk
- Příspěvky: 2
- Registrován: 14 years ago
-
tuner99
- Příspěvky: 65
- Registrován: 12 years ago
Ahoj,
kluci co u nás jezdí na měření a následnou instalaci, tak mají klasický gentlebox vzadu s držákem, v tom tento typ baterie http://www.eshop.sapro.cz/gelova-bateri ... d2508.html a RB133 s dvěma kartama jedna na příjem přímo z víka a jedna na vysílání 2,4GHz a buď si na to připojíš notebook a nebo telefon přes Webfig a stačí dvě kliknutí a skenuješ.
kluci co u nás jezdí na měření a následnou instalaci, tak mají klasický gentlebox vzadu s držákem, v tom tento typ baterie http://www.eshop.sapro.cz/gelova-bateri ... d2508.html a RB133 s dvěma kartama jedna na příjem přímo z víka a jedna na vysílání 2,4GHz a buď si na to připojíš notebook a nebo telefon přes Webfig a stačí dvě kliknutí a skenuješ.
0 x
-
Pintero
- Příspěvky: 1352
- Registrován: 20 years ago
- antispam: Ano
- [email protected]
- Příspěvky: 94
- Registrován: 15 years ago
- Kontaktovat uživatele:
Taky měřím očima
Pokud není klient daleko, je v pořádku fresnelka, tak nevidím důvod, proč by to nemělo jet. Body stavíme tak, abychom připojovali do hvězd s malými poloměry cca 600-800m v průměru max.
Pintero píše:Já měřím očima
0 x