Máte někdo zkušenosti s tímto strojek z aspy ?
případně pls někdo template snmp do ispadmina ?
nebo doporučení na jiný, lepší apod
díky
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
GIOM 3000 ANEMOMETR
- mara666
- Příspěvky: 20
- Registrován: 17 years ago
- Bydliště: Praha
- Kontaktovat uživatele:
-
martynek
- Příspěvky: 105
- Registrován: 14 years ago
0 x
-
Jardat
- Příspěvky: 9
- Registrován: 18 years ago
-
IQtronic
- Příspěvky: 3
- Registrován: 10 years ago
Dobry den
Ano jdou, nabizime, miskovy snimac + lozisko, magnet a cep, umime opravit i kdyz dostane primy zasah bleskem.
Vice na www.mikrovlny.cz
Ano jdou, nabizime, miskovy snimac + lozisko, magnet a cep, umime opravit i kdyz dostane primy zasah bleskem.
Vice na www.mikrovlny.cz
0 x