❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Apple Safari

Místo, kde žádná otázka není hloupá.
Uživatelský avatar
[email protected]
Příspěvky: 94
Registrován: 15 years ago
Kontaktovat uživatele:

Re: Apple Safari

Příspěvekod [email protected] » 10 years ago

honzaze píše:DNS Google bylo právě zkoušeno přímo na klientském zařízení, ne centrálně. Díky tomu, že to nepomohlo jsem se zasekl a problém s DNS dočasně zavrhl. Osobně jsem se s jiným problémem na DNS mikrotiku nesetkal a neměl jsem tudíž důvod řešit nějakou změnu. Díky za připomínku, zaměříme se touto cestou.


My měli DNS na MK GW routeru jen že začátku. Jak začali přibývat klienti, začaly se projevovat lagy v načítání stránek a bylo to prostě nějaké divné. Pak jsem nainstaloval debiana jako DNS cache a SMTP server pro celou síť, požadavky na DNS jsem přesměroval na ni a od té doby pokoj a nemusíme nic řešit ;)
0 x