❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
obyc router do hospody misto TP-linku
- hapi
- Příspěvky: 12989
- Registrován: 19 years ago
Re: obyc router do hospody misto TP-linku
jo, tim softem. Škoda že to nemá discovery jako mikrotik což by bylo uplně totál core ale i tak je to dobrý když se náhodou ztratí.
0 x
-
zubodravec
- Příspěvky: 832
- Registrován: 15 years ago
- Kontaktovat uživatele:
Ta funkce zmeny LAN na WAN je normalne v menu, nevim jak to skutecne prepina.
Sirime jen unicast. Sit mame na optice neni duvod resit multicast.
Sirime jen unicast. Sit mame na optice neni duvod resit multicast.
Kaja píše:Jak se to prekonfigurovani na 2x WAN a 3x LAN nastavuje?
Ty dva porty to "spoji" pomoci HW switch chipu a nebo to jde pres procesor?
To IPTV ktere pres to valite je multicast?
K.zubodravec píše:N10 ma dobrou valstnost, je mozne dedikovat dalsi port jako WAN,
vyborne se to hodi tam kde davame zakaznikum IPTV, nemusime predrazovat switch do domacnosti.
Pak nastavime 2x WAn a 3x LAN . Ma tuhle valstnost i jiny router , jina znacka?hapi píše:Asus RT-N10
Asus RT-N12
tplinky jsme už opustily, nestálo to za to.
0 x