❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Prosím o pomoc

Místo, kde žádná otázka není hloupá.
tom-tom
Příspěvky: 1089
Registrován: 20 years ago

Re: Prosím o pomoc

Příspěvekod tom-tom » 13 years ago

Přeloží se vždycky přes tu správnou gw? :)
0 x

kodlkal
Příspěvky: 33
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod kodlkal » 13 years ago

Určitě přes správnou, protože po odstranění out interface okamžitě pingneš do všech subnetů včetně připojení sdílených jednotek! Zadáš Wan a nic!
0 x