Ahoj,
Potřebuji vyřešit propojení NVR serveru + PoE Switche - bezdrátově, který je umístěný na panelákové chodbě v rozvaděči. V mém bytě mám obyčejný router zn TP-LINK.
Předpokladám, že k NVR serveru přidám nějakého klienta…vybral jsem NETIS WF2419D, protože ma klientský režim (nevim jestli je to takto správně).
Prostě zapojím to NVRko a PoE Switche po LANU do toho NETISu WF2419D a chci aby to bylo v jedné siti toho TP-LINKU
Potřebuji to pro ostatní členy bytového domu, tak aby se připojili na můj domácí router a měli přístup na NVR server. Je třeba, aby to bylo nějakým způsobem transparentní a…prostě aby adresa toho NVR byla v tom samem rozsahum jako klient připojený na ten můj domácí router.
Teď dotaz, jaký režím nastavit na tom NETISu WF2419D popř. je toto řešení vhodné? Už s tím valčím dva dny…
Samozřejmě vím, že nejlepší by bylo propojit kabelem, ale není to možné…na chodbě nejsou lišty a nové nechcou přidávat.
Děkuji za nakopnutí
Honza
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Propojení NVR na chodbě bezdrátově - řešení
-
hanzIT
- Příspěvky: 43
- Registrován: 10 years ago
-
ludvik
- Příspěvky: 4448
- Registrován: 15 years ago
Odpovím jinak ... resp. otázkou: jsi si jistý právními důsledky tohoto řešení? Záznam z veřejných prostor fyzicky umístěný u někoho v bytu (a jednoduše přístupný) není košer. U nás kvůli tomu správce tento záměr opustil. Naštěstí.
Také je zajímavý tento text: https://www.uoou.cz/kamerovy-system-v-b ... ome/d-6291
Také je zajímavý tento text: https://www.uoou.cz/kamerovy-system-v-b ... ome/d-6291
0 x
-
hanzIT
- Příspěvky: 43
- Registrován: 10 years ago
Proboha to nebude veřejně přístupné....Přístup budou mít pouze předseda + mistopředseda družstva. Navíc je wifi zabezpečeno. NVR přístup také...
H.
H.
0 x
-
ludvik
- Příspěvky: 4448
- Registrován: 15 years ago
-
CrazyApe
- Příspěvky: 790
- Registrován: 11 years ago
Ano je to mozne. Urcite bych to ale neresil netisem ale koupil bych nejaky mikrotik. Udelas z nej bridge, wifinou ho pripojis k tomu tvemu TP-Linku v modu station pseudobridge. IP adresu si vezme z DHCP a do nej pak pripojis to NVR. Timpadem to budes mit ve stejne podsiti a kdo se pripoji na tvou wifi (tp-link) uvidi na NVR. Nebylo by ale jednodussi tam natahnout kus drátu ?
0 x