❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Zvukový signál při automatickém odeslání zálohy

Místo, kde žádná otázka není hloupá.
czrossi
Příspěvky: 8
Registrován: 10 years ago

Zvukový signál při automatickém odeslání zálohy

Příspěvekod czrossi » 10 years ago

Chci se zeptat zda lze vytvořit script nebo dopsat ke stávajícímu,aby mi v čase odeslání zálohy na email toto bylo signalizováno např.pípnutím?
Děkuji
0 x

ef
Příspěvky: 615
Registrován: 20 years ago

Příspěvekod ef » 10 years ago

:beep
0 x

czrossi
Příspěvky: 8
Registrován: 10 years ago

Příspěvekod czrossi » 10 years ago

lze zvolit i jiný zvukový signál?
0 x

ef
Příspěvky: 615
Registrován: 20 years ago

Příspěvekod ef » 10 years ago

0 x

Kysa
Příspěvky: 415
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod Kysa » 10 years ago

0 x

czrossi
Příspěvky: 8
Registrován: 10 years ago

Příspěvekod czrossi » 10 years ago

Dík moc chalani :-)
0 x