zdravím potřeboval bych poradit s hlavním routerem pro cca 25 lidí. Aktuálne to táhne ominitk5hnd 400mhz s vyplou wifi částí vytěžuje se k 35%.
Můžete mi něco doporučit koukám po : RB850Gx2
http://www.i4wifi.cz/MikroTik-RouterBoa ... vc-L5.html
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Jaký routerboard
-
mirek.k
- Příspěvky: 796
- Registrován: 18 years ago
-
Sten8
- Příspěvky: 16
- Registrován: 12 years ago
mirek.k píše:Bylo by prima vědět, jaké všechny funkce bude router zajišťovat.
Mirek
jen routovat omezení rychlosti dělají ubnt na RD.
0 x
-
Kysa
- Příspěvky: 415
- Registrován: 12 years ago
A co třeba http://routerboard.com/RB750Gr2 nebo http://routerboard.com/RB2011UiAS-IN
0 x
-
Sten8
- Příspěvky: 16
- Registrován: 12 years ago
Kysa píše:A co třeba http://routerboard.com/RB750Gr2 nebo http://routerboard.com/RB2011UiAS-IN
Nakonec jsem zvolil Edgerouter X: parametrově mi přišel za tu cenu velmi zajímavý:
http://www.czc.cz/ubiquiti-edgerouter-x ... 0wodLwAPQQ
V pondělí to otestuju.
Má s tím někdo zkušenost ?
0 x