Dobrý deň, mohol by mi niekto poradiť. Mám pripojený disk station už cca 2 roky, bez problemov funguje. No asi pred týždňom som chcel niečo prekopčiť a vybehlo mi " na tento disk sa nemožem prihlásiť, lebo účet je zakázany, obraťte sa na správcu". Cez synology asistent mi vypísalo, váš účet byl deaktivován, obraťte sa na správce. nezoberie mi žiadny meno ani heslo. Mám disk station model DS213J.
Viete mi niekto pomôcť.
Piuso
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Synology, Disk station
-
nivnik
- Příspěvky: 7
- Registrován: 11 years ago
Zkus se přihlásit z jinýho internetu třeba máš bloklou svuji IP v synology.
0 x
- pcwifi
- Příspěvky: 2890
- Registrován: 18 years ago
- antispam: Ano
- Bydliště: Brnensko
jde o chybu v poslednim updatu FW, musis tlacitkem reset udelat tovarko. O data na discich neprijdes, jen o nastaveni. Pote bude k mani udajne jednou moznost se prihlasit jako admin bez hesla a musis heslo zmenit. Ovsem lognout se jde aspon me v pohode i bez hesla opakovane. Resilo se to na foru, nejaky manik ma rozesetych ruzne cirka 50 kusu Synology NASu a todle ho vyslovene nadchlo 
0 x
-
piuso
- Příspěvky: 4
- Registrován: 10 years ago
-
piuso
- Příspěvky: 4
- Registrován: 10 years ago
Na Synology pravidelne musím urobiť reset, keď je nejaká aktualizácia. Nezmenil som heslo , mám ho zmeniť? Ďakujemza odpoveď.
0 x
- pcwifi
- Příspěvky: 2890
- Registrován: 18 years ago
- antispam: Ano
- Bydliště: Brnensko
heslo netreba menit, reset sem delal az ted poprve co vydali ten zmrseny update...
0 x
-
piuso
- Příspěvky: 4
- Registrován: 10 years ago
nevidím DNLa v TV . Musel som zmeniť heslo, lebo ma nepustilo do Synology asistenta. Neviem , kde je problém, no moj T nenačíta Synology. Skúšal som aj reset. Aktualízácie nebola žiadna a neviem , či nejakú nepotrebujem stiahnuť. Prosím o radu. Ďakujem.
0 x
- hapi
- Příspěvky: 12989
- Registrován: 19 years ago
mame 4 diskový synology asi 3 roky od verze 4.3 až po aktuální 6.0 a no problém. Automatický aktualizace zapnutý.
0 x