❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Jak vynout logování
-
peett
- Příspěvky: 64
- Registrován: 12 years ago
Jak vynout logování
Zdravím, jak se dá zjistit, co všechno se loguje a jak to vypnout? Jeden Mikrotik mi jede nějak pomalu a když si dám Tools -> Profile...tak cca 50% mi bere Logigng...Petr
0 x
-
Dalibor Toman
- Příspěvky: 1246
- Registrován: 13 years ago
pokud nepribyvaji nejak moc radky v logu, tak bych to resil rebootem. Profile tool ma tu vlastnost, ze casto zobrazuje jako vinika zateze CPU neco co za to ve skutecnosti nemuze.
0 x
-
peett
- Příspěvky: 64
- Registrován: 12 years ago
-
mirek.k
- Příspěvky: 796
- Registrován: 18 years ago
-
peett
- Příspěvky: 64
- Registrován: 12 years ago