Máme tu nějakej starší HW k přeprodeji, z nějakých rušených montovaných staveb, bohužel k tomu pustili bůhvíkdo a jsou to jenom kousky. Jestli něco takovýho bude ještě příště, tak se to pokusím demontovat sám, takhle je to fakt na nic, to je mi jasný. Ale jestli to má nějakou cenu a někomu to k něčemu bude, tak poprosím o ocenění.
Konkrétně se jedná o kus pojítka Orcave 2222, tedy anténu asi 90 cm a ODU 1110.
Druhým pokladem je vnitřní GSM/LTE repeater Andrew MR1818U s pár koaxy, Tčkem a splitterem.
Jo a ještě EZSka Spelza Dominus Millenium (vypadá to že máme zdroj a pak ústřednu s nějakejma deskama).
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Starší HW (pojítko, GSM/LTE repeater), je to k něčemu?
- Behemot
- Příspěvky: 175
- Registrován: 10 years ago
- Bydliště: 50°4'52.22"N, 14°23'30.45"E
- Kontaktovat uživatele:
- Behemot
- Příspěvky: 175
- Registrován: 10 years ago
- Bydliště: 50°4'52.22"N, 14°23'30.45"E
- Kontaktovat uživatele:
-
helapc
- Příspěvky: 1012
- Registrován: 15 years ago
- Behemot
- Příspěvky: 175
- Registrován: 10 years ago
- Bydliště: 50°4'52.22"N, 14°23'30.45"E
- Kontaktovat uživatele:
Právě že nic, ale toho už mě někdo za pár stovek zbavil, mám teď jen ten GSM/LTE repeater.
0 x