❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Prosím o schválení "Spoj na 100m"

Místo, kde žádná otázka není hloupá.
kodlkal
Příspěvky: 33
Registrován: 13 years ago

Prosím o schválení "Spoj na 100m"

Příspěvekod kodlkal » 10 years ago

Ahoj,
prosím všechny zkušenější o schválení nebo radu: potřebuju vytvořit spoj(bridge) na 150m mezi domy, přímá viditelnost, max 40-50Mbit/s(VDSL).
Vymyslel jsem 2x NanoStation M5 Loco 5GHz, je to správně nebo něco jiného?
Díky Kodl
0 x

Tomáš Nesrsta
Moderátor
Příspěvky: 1333
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Tomáš Nesrsta » 10 years ago

Je to OK.
0 x

tuner99
Příspěvky: 65
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod tuner99 » 10 years ago

Nebo SXT Lite a vyjde te to mozna levnejc...
0 x

kodlkal
Příspěvky: 33
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod kodlkal » 10 years ago

0 x

tuner99
Příspěvky: 65
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod tuner99 » 10 years ago

Jojo presne tak. Lite je ta chudsi verze ktera nema takovy vykon, ale ten si stejne na tak kratkou vzdalenost stahnes, neni problem aby ti to dalo treba kolem 80Mbit/s
0 x