Dobry den,
potreboval by som vytvorit spoj medzi budovami na priamu viditelnost max 15m. Doporucujete pouziti 2x nano 5 Loco proti sebe AP/Client? Potrebujem preniest rychlostt cca 20/20. (loco len preto ze ich mam slusnu zasobu jazdenych)
Dakujem
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
UBNT nano 5 LOCO -Spoj
-
ludvik
- Příspěvky: 4448
- Registrován: 15 years ago
-
ingen
- Příspěvky: 25
- Registrován: 13 years ago
No to si neviem celkom predstavit.. taky kabel tazko bude na vonkajsie pouzitie.
0 x
-
dagus
- Příspěvky: 1288
- Registrován: 15 years ago
Muze byt i venkovni... nebo dej eth s lankem a prepetovky na obe strany a mas gigo taky.
0 x