❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Doporučte kombinaci LTE + MIKROTIK
-
TOMIK
- Příspěvky: 341
- Registrován: 20 years ago
-
disk
- Příspěvky: 323
- Registrován: 15 years ago
-
TOMIK
- Příspěvky: 341
- Registrován: 20 years ago
disk píše:http://wiki.mikrotik.com/wiki/Supported_Hardware#4G_LTE_cards
a tento mk
RB951UI-2HND
byste doporučily .. nacpu tam vubec usb usb to ma ale umi to i system na tomto mk
0 x
-
dagus
- Příspěvky: 1288
- Registrován: 15 years ago
-
Majklik
- Příspěvky: 1949
- Registrován: 15 years ago
V poslední době na pár místech máme připojeno Alcatel Y850. O2 nám je dává za korunu, což se dá. 
http://www.o2.cz/osobni/modemy-a-data/a ... 0-lte.html
Je to samostntně inteligentní krabička s aku a wifinou, takže ideální cestovní hotovka. A k MKčku to jde připojit i přímo přes USB a naskočí jako ne/oblíbené lteX interface.
http://www.o2.cz/osobni/modemy-a-data/a ... 0-lte.html
Je to samostntně inteligentní krabička s aku a wifinou, takže ideální cestovní hotovka. A k MKčku to jde připojit i přímo přes USB a naskočí jako ne/oblíbené lteX interface.
0 x