Dobrý den,
mám úplně začátečnický dotaz, nevím kde dělám chybu.
Koupil jsem si nanostation 5 a chci se dostat do webového rozhraní.
Nanostation svítí, já zadám do prohlížeče 192.168.1.20 a nic.
Prosím o radu, kde dělám chybu? Nanostation je určitě funkční před pár měsíci
jsem se do toho webového rozhraní dostal, ale teď už si nemůžu vzpomenout
co jsem udělal jinak než teď.
Vyzkoušel jsem i jednotku vyrestartovat a někde je stále chyba.
Prosím o radu.
Díky.
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Nanostation 5 - webové rozhraní
- aliney
- Příspěvky: 1312
- Registrován: 15 years ago
pokud mas jednotku vyresetovanou a ty sam mas MANUALNE nastavene IP adresy (napr. na 192.168.1.21) tak to musi fungovat
0 x
-
romanaskano
- Příspěvky: 6
- Registrován: 11 years ago
Tak možná bude problém v tom, že jsem nic manuálně nenastavoval.
Prosím jak tu IP manuálně nastavit?
Děkuji
Prosím jak tu IP manuálně nastavit?
Děkuji
0 x
- aliney
- Příspěvky: 1312
- Registrován: 15 years ago
http://www.jaw.cz/w7
ip: 192.168.1.21
maska: 255.255.255.0
brana: 192.168.1.20
Pokud nemas znalosti s timhle, tak nasledne v nastaveni Nanostationu si uzijes jeste hodne srandy
(btw: nanostation pak jde prepnout do cestiny, pokud ti to k necemu pomuze)
ip: 192.168.1.21
maska: 255.255.255.0
brana: 192.168.1.20
Pokud nemas znalosti s timhle, tak nasledne v nastaveni Nanostationu si uzijes jeste hodne srandy
(btw: nanostation pak jde prepnout do cestiny, pokud ti to k necemu pomuze)
0 x