Keď pridavam nový zaznam do routrovacej tabulky ako to je s "Gateway" a "dst.address"?
Ako to treba brať? Myslim, že či do gateway sa piše ip adresa zariadenia odkiaľ maju data smerovať a do dst.address ip adresa zariadenia kam maju data smerovat?
Alebo naopak. Do dst.address sa píše ip adresa zariadenia odiaľ data maju smerovať a do gateway sa piše ip adresa zariadenia do ktoreho maju dane data smerovať?
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Routrovacia tabulka
-
maetoo
- Příspěvky: 171
- Registrován: 11 years ago
- Bydliště: Trenčín
- Kontaktovat uživatele:
-
ludvik
- Příspěvky: 4448
- Registrován: 15 years ago
všechny pakety s touto DESTINATION ADRESS pošli na GATEWAY. To by jako jednoduché vysvětlení mohlo stačit.
0 x
-
Dalibor Toman
- Příspěvky: 1246
- Registrován: 13 years ago
mas proste seznam adres (destination), o kterych se vi ze, ze konkretni postak (gateway) vi jak dopisy (packety) pro ne dorucit
0 x