❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Problem s Growe po upgradu
-
j4rek
- Příspěvky: 51
- Registrován: 15 years ago
Problem s Growe po upgradu
Ahoj ve spolek, mam nemily problem s routerboardem Growe R52hn a to ten ze ze zvedavosti jsem provedl upgrade finware z verze 3.04 na 3.17 a nyni po restartu nebo vytahnuti z eletriky se growe chova ze uz se nenacte ledky na nem zacnou blikat vsechny a winbox nic nenajde, takze jedine co pomuze je reset a nastavit z defaultu na novo ,ale jakmile se routerboard vypne nebo resetne tak se neda na neho pripojit a musi se vse opakovat.Prosim jak mam tento problem vyresit popripade zaslat na reklamaci?
Naposledy upravil(a) j4rek dne 28 Jul 2014 21:13, celkem upraveno 1 x.
0 x
-
j4rek
- Příspěvky: 51
- Registrován: 15 years ago
-
dagus
- Příspěvky: 1288
- Registrován: 15 years ago
Tak nahraj nějakej old podle mě alespoň 5.21 ros a downgradni firmware ne? Co ti brání?
0 x
- eKrajnak
- Příspěvky: 420
- Registrován: 13 years ago
- Bydliště: Levoča, SK
- Kontaktovat uživatele:
-
j4rek
- Příspěvky: 51
- Registrován: 15 years ago
firmware byl 3.17 inak zkusil jsem ten downgrad ,routerboard se resetl a normalne najel zpet system-packages list-downgrad ono ma nejaky zalozni system na vraceni?
0 x
-
milos.kop
- Příspěvky: 5
- Registrován: 11 years ago
j4rek píše:firmware byl 3.17 inak zkusil jsem ten downgrad ,routerboard se resetl a normalne najel zpet system-packages list-downgrad ono ma nejaky zalozni system na vraceni?
o tom nevím
0 x