Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

UBNT mFi

Problematika Ubiquiti hardware.
jahpisin
Příspěvky: 248
Registrován: 9 years ago

Re: UBNT mFi

Příspěvekod jahpisin » 7 years ago

zdravim... chtel bych ozivit trosku toto tema, mam uz rok zasuvku mfi se 3x zasuvka, uz jsem to vzdal jak to rozchodit, ale ted to zas zkousim, nedari se mi absolutne rozchodit ten zatracenej software na OS windows 10,7 atd, nekdo nejaka rada ? uz jsem zkousel vse mozne na foru ubnt co tam je za rady a nic, ted se mi aspon soft pusti na pozadi ale uz se nenacte web rozhrani, cili stale muzu zasuvku ovladat jen rucne na zapnuti vypnuti pres web te samostatne zasuvky, a hlavneeee !!!!! kdyz mam zasuvku nastavenou na vypnuto ....pak proste vypnou proud a zapnou a zasuvka se automaticky prepne do rezimu zapnuto, za to bych nekomu totalne napalil !!! kazdopadne bych rad rozchodil ten soft abych mel nastavene casovani, pripadne si mam poridit tu jednotku mfi ? to uz me ale prijde vyhodnejsi treba raspberry a tam nahodit linux a pak ten soft.

za me je to teda zatim hroznej kram, nevim jak si to ma pak rozchodit normalni uzivatel :)
0 x