Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

TP-Link TL-WA5210G - problem

Problematika Ubiquiti hardware.
Iwanp
Příspěvky: 39
Registrován: 13 years ago

TP-Link TL-WA5210G - problem

Příspěvekod Iwanp » 12 years ago

Zdravim, vie mi niekto povedať prečo ked dam UTP dlhši ako 10metrov tak ho sieťovka PC nerozpozna ? skušal som UTP/FTP a na oboch rovnaky problem... Adapter s Injektorom použivam ten dodany vyrobcom 12V / 1A , kabel aj koncovky RJ45 su na 100% OK !!! ked dam LAN kabel napr 12 metrovi už to vypadava a na dlhšiom +12 to už nejde vobec... myslim LAN kabel ktory ide z injektora a napaja TP-Link + prenaša data
0 x

Iwanp
Příspěvky: 39
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod Iwanp » 12 years ago

ťažka matika, čo ?
0 x

cup
Příspěvky: 66
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod cup » 12 years ago

že by malé napětí pro toho tp-linka
0 x

Iwanp
Příspěvky: 39
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod Iwanp » 12 years ago

som meral napatie na konci kabla bolo o 0,02 V menšie, ved pišem o kabli kt. ked je dlhši ako 12metrov tak už to nejde... Výrobca uvadza že to pojde do 60metrov, podla skusenosti od znamich to ide pri 20-25 metroch bez problemov, a u mna nie... Keby bolo napatie male tak hadam ten TP-Link chcipne nie ? Ja mam problem iba že sa sieťovka PC snim nespoji, ked dam ale napr. kabel od Injektora do PC (iba LAN) tak to islo aj na 40metrovom
0 x

cup
Příspěvky: 66
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod cup » 12 years ago

To napětí bylo měřeno se zátěží? Určitě bych hledal problém v napájení (zkusit vyměnit zdroj, injektor ....)
0 x