Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

aircam

Problematika Ubiquiti hardware.
Uživatelský avatar
Radek Úlehla
Příspěvky: 1201
Registrován: 16 years ago
Kontaktovat uživatele:

Re: aircam

Příspěvekod Radek Úlehla » 10 years ago

Já jo ... airlive kamery....
0 x


David2006
Příspěvky: 3243
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod David2006 » 10 years ago

Co jsem ji měl v ruce byla Pro verze pěkně těžká.

http://ubnt.su/ubiquiti/AirCam_pro.htm
0 x

David2006
Příspěvky: 3243
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod David2006 » 10 years ago

Snad už to nebude dlouho trvat a cena je víc než slušná :)

http://www.cdr.pl/p2065,ubiquiti-networ ... h-264.html
0 x

net.work
Příspěvky: 2779
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod net.work » 10 years ago

hmm vypada to luxusne :)
0 x
Jan Ptáček

rado3105
Příspěvky: 2288
Registrován: 15 years ago

Příspěvekod rado3105 » 10 years ago

este to zamiesa karty, za 100eur a je tam asi vsetko......tie mesiace resp. roky odkladu vyzera ze stali za to....
0 x

David2006
Příspěvky: 3243
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod David2006 » 10 years ago

Měli by k tomu vydat AV3, tak uvidíme kam se to posune. Parametrově a cenou to vypadá slibně, tak snad to neposerou :) . Předobjednávky dělá u nás třeba Discomp.
0 x

jirihruska
Příspěvky: 9
Registrován: 10 years ago

Příspěvekod jirihruska » 10 years ago

je mi teda divne že na ofiko ubnt.com neni o tom ani zminka, nebo jsem slepej... ale kez by to byla pravda :)
0 x
„Buďme měřítkem kvality. Někteří lidé nejsou zvyklí na prostředí, kde se dokonalost očekává.“

David2006
Příspěvky: 3243
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod David2006 » 10 years ago

0 x

David2006
Příspěvky: 3243
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod David2006 » 10 years ago

Cameras are in transit and should start arriving to distributors next week or the following. Details will be sent out via newsletter when they receive.
0 x

rado3105
Příspěvky: 2288
Registrován: 15 years ago

Příspěvekod rado3105 » 10 years ago

David mas tie kamery? cez co to spravujes?
Lebo cez airvision to je nepouzitelne. Ak si chce clovek pozerat zaznamy moze len 10 minutove, pricom kym sa spusti jeden zaznnam...tak to trva....a ziadne ryhclejsie prehravanie...nic....teraz si predstavte ze chcete v obchode pozriet co sa dialo zrychlene za 8h..si vyratajte kolko 10 minutovych zaznamov treba otvorit...

Dalsie: ak chcete stahovat zaznamy na archivaciu,je mozne len 10 minut naraz..inak to pada...jedno video ma 500mb...cize ak chcete stiahnut na externy disk 8 h zaznamu tak vas vystre....


Nikomu airvision neodporucam....mam to na linuxe...a bud vyhodim tu kameru do kosa a predtym to obucham o zem...
alebo najdem nejaky vhodnejsi softver..ktory pojde na linuxe...viete poradit?
0 x

David2006
Příspěvky: 3243
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod David2006 » 10 years ago

Koupil jsem 1.3MPx na testy, ale zkusil jsem to jen letmo. Spíš čekám na širší nabídku lepších kamer s přísvitem možná i nějakou otočnou se zoomem a pak tomu dát čas aby to odladili. Půlka toho co Ti vadí mi nevadí, ale to je každého věc.
0 x

David2006
Příspěvky: 3243
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod David2006 » 10 years ago

0 x

rado3105
Příspěvky: 2288
Registrován: 15 years ago

Příspěvekod rado3105 » 10 years ago

môžu byť aj kamery hocijaké úžasné, ale pokiaľ nebude možné zrýchlovať prehrávanie rôznymi rýchlosťami a sťahovat video rôznych dĺžok - teda iných ako dnes jediná možnosť 10 minutové video - predstavte si, že potrebuje stiahnúť 8 hodinový záznam, to musite stiahnúť 48 videí, pričom jedno má okolo 500Mbytov a po sieti trvá aj 5 minút.(1 video, dlho trvá kým ho začne sťahovať, často to padá)..a keď sa ťahá viac naraz padá to....

číže NEODPORÚČAM aktuálne
0 x

rado3105
Příspěvky: 2288
Registrován: 15 years ago

Příspěvekod rado3105 » 10 years ago

co mi pomohlo - nepouzivanie tej hnedej krytky na kameru, zlepsil sa obraz...a bolo ho treba tiez zaostrit v pripade domu sa riesi pootocenim takych dvoch zarezov nad okolim optiky - su tam take zarezy v kove - ako by ste krutili sklom nad sosovkou...
0 x