Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

ubnt Loco AC - reflektor motorola

Problematika Ubiquiti hardware.
vitek258
Příspěvky: 1
Registrován: 4 years ago

ubnt Loco AC - reflektor motorola

Příspěvekod vitek258 » 4 years ago

Zdravím všechny, má někdo zkušenost s použitím LocoAC v parabolické anténě od motorola canopy? Jedná se o stávající spoj na motorole vzdálenost 7 km, zákazník do upgrade nechce investovat moc peněz takže mne napadla varianta vyměnit motoroly za ubnt locoAC. Je to připojení z okraje města na vesnici nezarušeným směrem. Je to reálné připadně s jakou propustností?
0 x

Uživatelský avatar
Myghael
Příspěvky: 1309
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod Myghael » 4 years ago

Zkoušel jsem něco podobného - NanoStation M5 v parabole od Canopy. Fungovalo to všelijak. Později mě napadlo k témuž místo parabol od Canopy (které jsem i s těmi Canopy prodal) používat levné paraboly na satelitní televizi. Ano, vypadá to strašně, ale funguje to lépe. Kdybych měl potřebu řešit takový spoj nyní, řešil bych ho na mikrotiku, protože tam koupím jednotku LDF a namontuju na parabolu stejně jako běžný TV konvertor, takže je to hned smontované, funguje to na výbornou (jelikož je to na to už přímo určeno) a nevypadá to tak na facku.
0 x
Si vis pacem, para bellum.

MikroTik, UBNT, Cisco, TP-Link... rozhoduje vhodnost toho či onoho pro konkrétní použití, ne jaké logo nalepili v Číně na krabici. Na tomto fóru vystupuji jen a pouze sám za sebe.