Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Ubiquiti Unifi AP v2. Nepřipojí se po upgrade firmware.

Problematika Ubiquiti hardware.
Nofire
Příspěvky: 2
Registrován: 5 years ago

Ubiquiti Unifi AP v2. Nepřipojí se po upgrade firmware.

Příspěvekod Nofire » 5 years ago

Ahoj, Můžete mi prosím někdo poradit ?
Koupil jsem Ubiquiti Unifi AP v2, nakonfiguroval, a vše fungovalo. Všude na i4WiFi píšou abych stahoval nový firmware, že se průběžně odstraňují chyby, tak jsem to udělat. To fungovalo vše stále dál. Jenomže - aktualizoval jsem taky Unifi Controler z verze 5.4.16 na verzi 5.4.19. Po spuštění se objevolo trochu jiné prostředí controleru a u všech 5 jednotek jsem měl napsáno, že je potřeba aktualizovat. To jsem udělal a tím to skončilo. Nahrál jsem nový firmware a jednotky se teď neustále osvojují, potom se odpojí a za chvíli znova. Odinstaloval jsem novou verzi controleru a vrátil zpět berzi 5.4.16. Bohužel s jednotkama žádná změna. Jednotky jsem restartoval dlouhým podržením resetovacího tlačítka, ale to nepomohlo. Zkoušel jsem downgrade firmware a bohužel bez úspěchu. Ale možná se downgrade děla jinak než, že nahraju nižší FW. Dá se s tím ještě něco udělat ?

Díky za pomoc
0 x

jedla
Příspěvky: 44
Registrován: 15 years ago

Příspěvekod jedla » 5 years ago

Ahoj, zkusil bych místo downgrade naopak upgrade ještě na vyšší verzi. Poslední verze controlleru je 5.10.20. Případně upgrade FW jednotek. Pak jedině reset jednotek. Pokud ani to nepomůže, tak jedině sériový port uvnitř jednotek. Pokud bys byl v koncích, můžu je zkusit rozchodit, ozvi se případně přes soukromou zprávu.

P.J
0 x

Nofire
Příspěvky: 2
Registrován: 5 years ago

Příspěvekod Nofire » 5 years ago

Ahoj, díky za pomoc, ale já už byl v kontaktu s technikem i4wifi a jednotky už pracují. Nakonec pomohlo několikrát provést "Zapomenutí jednotky" v controleru. To jsem děla několikrát, ale na jiném počítači.

Díky
0 x

sincmaster
Příspěvky: 1
Registrován: 4 years ago

Příspěvekod sincmaster » 4 years ago

Zdravím, mám problém s připojením AP (vyhledáním v controlleru), v síti máme kerio control je možná blokace portů?

edit: tak portama to patrně nebude, připojil jsem jiné AP a funguje, první AP nevím proč si ani neosvojí?
unifi.jpg
unifi.jpg (57.79 KiB) Zobrazeno 1312 x
0 x