Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

AF5x HD

Problematika Ubiquiti hardware.
pedro4444
Příspěvky: 849
Registrován: 13 years ago

AF5x HD

Příspěvekod pedro4444 » 5 years ago

Zdravim

Ten isty spoj kde bol AF5x je teraz AF5x HD a zlepsenie o 1/3...

pouziva este niekto AF5x HD a nahodou nema template do zabbixu (af5x je uplne iny)?

diki
0 x

Kalda
Příspěvky: 67
Registrován: 6 years ago

Příspěvekod Kalda » 5 years ago

Kolik ti to teď chodí?
0 x

pedro4444
Příspěvky: 849
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod pedro4444 » 5 years ago

vsetko zalezi od prostredia a vsetko okolo toho ale je to o 1/3 rychlejsie ako stary af5x aktualne mam 118/96 na 20 mhz cize jednym smerom v pohode 200 mb
0 x

pedro4444
Příspěvky: 849
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod pedro4444 » 4 years ago

po dlhsom case sa objavuje obyvkla chyba ako u starsich ubnt ze ked je dlhy uptime tak spoj sa sekne a priepustnost zo 150 padne na 30 a ked sa restart vsetko je zas normalne...

siklo by sa mi to dat do zabbixu kvoli tomu nahodou nemate niekto template na AF5xHD?

diki
0 x

jopo
Příspěvky: 280
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod jopo » 4 years ago

co je to dlhy uptime? mame sice len jeden spoj af5x hd v sieti ale tento problem som zatial nespozoroval...
0 x

tulo
Příspěvky: 109
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod tulo » 4 years ago

no mne sa zda ze podobne to je aj na ac rocketoch. tiez mi niekedy ludia hlasia ze pripojenie ako keby zvädne. spravim reboot a už to hrá.
0 x

Uživatelský avatar
Gemb
Příspěvky: 2633
Registrován: 8 years ago

Příspěvekod Gemb » 4 years ago

Tiez sa mi nieco podobne dostalo do usi ale nikdy som to nepostrehol. Sektory s rocketami prism mame s uptimom aj cez 400dni a vsetko ide....
0 x

pedro4444
Příspěvky: 849
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod pedro4444 » 4 years ago

90dnia viac ked bolo
dal somteraz new verziu 13 a uvidime..
ale vsimol somsi ze mam stale ramkuvtych af5xhdna 80% neviem kolko mala ked to blblo to som si nevsimol ale nemoze toaj toto sposobovat?
vy mate v normal rezimena kolko RAM?
nemam zapnute ani unms ani snmp nic a je mi cudne ze to ma tolko zaplnene..
0 x