Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

RF Elements Horn - nemožnost použití Rocket 5AC-Lite

Problematika Ubiquiti hardware.
SpeedyGT
Příspěvky: 123
Registrován: 9 years ago

RF Elements Horn - nemožnost použití Rocket 5AC-Lite

Příspěvekod SpeedyGT » 5 years ago

Zdravím, nějakou dobu jsme dávali úspěšně do sítě Rocket 5AC-Lite + RFE Horny různé úhly + TwistPort adaptery právě na 5AC Lite. Problém je v tom, že tyto adaptéry přestali uplně vyrábět, prý kuli odbytu jen po ČR a SR. Je tedy jediná možnost brát Rocket 5AC Prism + TwistPort na ně? Kupovat verzi s N-female konektory a pak tahat koaxy k Rocketům je nesmysl.

Rocket 5AC-Lite o fous prostě do těch na Prism nesedí, Prismy jsou trochu macatější i když koaxy mají stejně daleko od sebe :slight_smile:
0 x

satmag
Příspěvky: 171
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod satmag » 5 years ago

Jednoduche riešenie namiesto rocketu použiť ISO station AC s adapterom na horn a máš to ešte lepšie keďže ISO station je bez pingtajloch tak mas Zero Loss🤓
0 x

Uživatelský avatar
reset
Příspěvky: 2902
Registrován: 16 years ago
Bydliště: intERnet

Příspěvekod reset » 5 years ago

uz jsem to tu psal tak pred dvemi mesici , twist lite verze nejsou a uz nebudou , ani zadna nahrada , info z obchodu
0 x
ERnet tady, ERnet tam, ERnet vsude kam se podivam

Panda410
Příspěvky: 80
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod Panda410 » 5 years ago

satmag píše:Jednoduche riešenie namiesto rocketu použiť ISO station AC s adapterom na horn a máš to ešte lepšie keďže ISO station je bez pingtajloch tak mas Zero Loss🤓

Tohle není úplně pravda viz, : http://www.rfelab.com/topic/312-prism-g ... smstation/ Každopádně s tím že přestali nabízet ten adaptér mě taky pěkně nas*ali :-/
0 x

satmag
Příspěvky: 171
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod satmag » 5 years ago

Pozor,napisal som Iso Station nie Prism Station. Prism Station ma vo vnútri kôli prism filtracii pridavnu dosku tak preto je prepojena pingtajmli kdežto Iso station ma len jeden board takže je bez pingtajlov.Take nevedieť ah jaj🤔
0 x

Panda410
Příspěvky: 80
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod Panda410 » 5 years ago

Aha, to jsem netušil, díky za opravení :)
0 x