Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Převodníky z 802.3af/at na pasiv 24V 19"rack

Problematika Ubiquiti hardware.
helapc
Příspěvky: 1012
Registrován: 13 years ago

Převodníky z 802.3af/at na pasiv 24V 19"rack

Příspěvekod helapc » 6 years ago

Máte někdo vyřešeno napájení většího množství zařízení s PoE pasiv 24V, přes PoE switch s 803.11af?
Přestává se mi líbit na každé zařízení dát zvlášť převodník, rád bych něco rackového, co zvládne aspoň osm zařízení.
Naposledy upravil(a) helapc dne 27 Jun 2018 20:14, celkem upraveno 1 x.
0 x

ludvik
Příspěvky: 4448
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod ludvik » 6 years ago

Jo. Kupujeme si switche s passivem :-)
0 x
Jelikož je zde zakázáno se negativně vyjadřovat k provozním záležitostem, tak se holt musím vyjádřit takto: nové fórum tak jak je připravováno považuji za cestu do pekel. Nepřehledný maglajz z toho bude. Do podpisu se mi pozitiva již nevejdou.

helapc
Příspěvky: 1012
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod helapc » 6 years ago

:) JJ to taky cesta, ale historicky máme 3Com a Netgear. 48port, bezporuchový, redundantní napájení ....
0 x

ludvik
Příspěvky: 4448
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod ludvik » 6 years ago

Co si budeme nalhávat. Koupit switch co umí AF tam, kde mám naprostou většinu pasivních zařízení je prostě škoda. To už je lepší managovatelné POE bez switche (např. www.superpoe.com), nebo holt naučit se dalšího výrobce ... O nějakém rackovém "převodníku" jsem neslyšel, ale UBNT myslím dělá venkovní bazmek na kabel.

Osobně jsem nakonec skončil u switchů Netonix. Sice žádná láce, ale umí vlastně vše, na co si lze vzpomenout, typovou řadu mají velkou (a vše je řekněme "industrial"). A zařízení s 802.3af/at tím lze napájet také ...
1 x
Jelikož je zde zakázáno se negativně vyjadřovat k provozním záležitostem, tak se holt musím vyjádřit takto: nové fórum tak jak je připravováno považuji za cestu do pekel. Nepřehledný maglajz z toho bude. Do podpisu se mi pozitiva již nevejdou.


Uživatelský avatar
svestka
Příspěvky: 1423
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod svestka » 6 years ago

myslím že jedno to "super poe" tu leží v polici a je nám k ničemu. kdyby někdo chtěl ...
0 x
UPDATE klienti SET internet_povolen = false WHERE po_splatnosti > 500
Lepší než výhra ve Sportce :)