Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

AF24 error on red display

Problematika Ubiquiti hardware.
jahpisin
Příspěvky: 248
Registrován: 9 years ago

Re: AF24 error on red display

Příspěvekod jahpisin » 6 years ago

my ted dve desky posilali do USA na opravu tak uvidime jak to dopadne...jedna mela vyhryzlej roh na jednom cipu a druha tezko rict :)

super, jinak ze se podarilo takhle opravit vykuchnutim zbytku tlacitka :) ...ja bych to ale osobne dal na reklamaci, kdyz je to v zaruce.
0 x

Uživatelský avatar
reset
Příspěvky: 2902
Registrován: 16 years ago
Bydliště: intERnet

Příspěvekod reset » 6 years ago

masina nasazena a funguje, jen se slinkovala jen na 512Mb namisto puvodnich 780Mb (nebo tak nejak), signaly jsou naopak jeste lepsi (chyba montaze) . Prozatim to neresim, staci tam to i s rezervou.
0 x
ERnet tady, ERnet tam, ERnet vsude kam se podivam

Uživatelský avatar
Gemb
Příspěvky: 2633
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod Gemb » 6 years ago

jahpisin píše:my ted dve desky posilali do USA na opravu tak uvidime jak to dopadne...jedna mela vyhryzlej roh na jednom cipu a druha tezko rict :)

super, jinak ze se podarilo takhle opravit vykuchnutim zbytku tlacitka :) ...ja bych to ale osobne dal na reklamaci, kdyz je to v zaruce.


Akoze amici robia pozarucnu opravu ? Ja som si myslel, ze pozarucna oprava = kup si nove ubnt :D
1 x

Ispič
Příspěvky: 186
Registrován: 6 years ago

Příspěvekod Ispič » 6 years ago

Pozáručné opravy robia, ale oprava bude skoro tak drahá, jako nová jednotka. Stejně je to i u ostatních firem :)
0 x

Uživatelský avatar
reset
Příspěvky: 2902
Registrován: 16 years ago
Bydliště: intERnet

Příspěvekod reset » 6 years ago

a to se pak vyplati :D
0 x
ERnet tady, ERnet tam, ERnet vsude kam se podivam

jahpisin
Příspěvky: 248
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod jahpisin » 6 years ago

no nechame se prekvapit :) ale cena je cca 8k za jednotku, neprijde mi to uplne hrozne.... kdyz vezmu ze i4wifi za to chce cca 16k bez dane plus doprava, a pouze to vlastne preposilaji do usa, tak si davaji 100% prirazku na zisk jen za poslani a i na dopravnem jednou tolik :))....:))) tak proc to resit pres ne ze,staci poslad primo :))
0 x

dantasik
Příspěvky: 409
Registrován: 16 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod dantasik » 5 years ago

Jak jste dopadli s opravou? Momentálně máme jednu jednotku co umřela ze se ani nerozsvítí a přemýšlím zdali to vyhodit do kose cele nebo poslat na opravu..
0 x
Daniel Tasáry

jahpisin
Příspěvky: 248
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod jahpisin » 5 years ago

jedna opravena uz zas jede na siti, druhou neopravovali ( bylo toho na ni hodne poskozeneho, takze by se pak oprava nevyplatila). Za me tedy spokojenost na pul :)
0 x

Uživatelský avatar
reset
Příspěvky: 2902
Registrován: 16 years ago
Bydliště: intERnet

Příspěvekod reset » 4 years ago

Z 20191207
druhe reseni stejneho erroru:
priznak: DATA off, CONFIG on, cerveny display 6 vodorovnych car, masina nebezi, nic vic, masina "nebez"

reset píše:pokud to delam dobre tak ne,power je to data portu ,pres config port zkousim ping na 192.168.1.20 a nic reset buton mi v tom chybi, masinu mam rozebranou , propajene ty dva kontakty ,po pripojeni poweru zacne odpocitavani , pak opet 6car a nic vic

s dodatkem: masina se nejakym zazrakem rozjede, nevim kolikrat jsem jim pritom vypnul, ale propojeno to bylo vcelku dlouho (v radu az 10tek minut)

help od uzivatele Matess s dlouhym drzenim tlacita , dekuji

... aby se to nestratil z bazaru ;)

pridelam tam tlacitko, to rozebirani je dost na .. (pip)
0 x
ERnet tady, ERnet tam, ERnet vsude kam se podivam