Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

záseky dadiového ifacu v modu bridge

Problematika Ubiquiti hardware.
Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

záseky dadiového ifacu v modu bridge

Příspěvekod okoun » 6 years ago

nevím co je špatně ale na všech starých ubnt co mám, tedy nějaké PM10 a powerbeam se čas od času zasekne na bridge wds spoji na straně ap bezdrátový iface a pomůže jen restart, mgmt spoje normálně chodí.. používám na všech spojích šifrování wpa2.
na jednom spoji se to stane cca 1-2 x za rok co tak odhaduji, není to časté, ale scénář je vždy na chlup stejný
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Cheprer
Příspěvky: 930
Registrován: 13 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Olomouc a okoli

Příspěvekod Cheprer » 6 years ago

okoun píše:nevím co je špatně ale na všech starých ubnt co mám, tedy nějaké PM10 a powerbeam se čas od času zasekne na bridge wds spoji na straně ap bezdrátový iface a pomůže jen restart, mgmt spoje normálně chodí.. používám na všech spojích šifrování wpa2.
na jednom spoji se to stane cca 1-2 x za rok co tak odhaduji, není to časté, ale scénář je vždy na chlup stejný


Hele to se mi ani jednou nestalo. Asi protože to ne šifrují. Jiný fw?
Nebo nejlépe nepoužívat šifrování a řadě použít mac filter. :)
0 x
Ferenc Richard
info[at]RFservis[dot]cz
+420 774 164 886
Vystavba telek. reseni LTE, 3G, 2G [HUAWEI,NOKIA..]
Mikrovlny ericsson, huawei, ray, alcoma...
Vytyčování met. a opt. siti o2
Servis a udrzba mob. a fix stanic.
Poskytovani telek. sluzeb Olomoucky kraj.