Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

poe pro AirFiber AF-24

Problematika Ubiquiti hardware.
zvukarmiso
Příspěvky: 211
Registrován: 12 years ago

Re: poe pro AirFiber AF-24

Příspěvekod zvukarmiso » 6 years ago

midnight_man píše:poe switch sa tymto logicky vylucuje ;)

na trhu nie je vela injectorov ktore vedia napajat po vsetkych paroch.

my napr pouzivame eliatel.


Kde by som to zohnal ?
A nepouzivate k tomu nejaky zdroj zalozny s managmentom ?
0 x

Uživatelský avatar
midnight_man
Příspěvky: 3680
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod midnight_man » 6 years ago

eliatel.cz

zdrojov mas kolko chces :) :D len ci ich zaplatis ;)

BKE ma nieco s dohladom, imco...atd..
0 x

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 6 years ago

george.tu píše:poe od tyconu na AF24 používám několik let toto https://www.wifi-shop.cz/tycon-gigabit- ... word=18453 a funguje na jedničku, jak píše gemb stačí ustřihnout konektor a zapojit na jakoukoliv 48V UPS.


Nevíte kdo by to prodával? Potřebuje pár POE injectorů pro Airfiber a wifi-shop který to prodával to již nemá.
Díky
0 x

Peyrak
Příspěvky: 1588
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod Peyrak » 6 years ago

já to vloni kupoval nové na ebay za 2/3 ceny co to mělo vanco, ale už to tam taky není, taky bych jich minimálně pár potřeboval
0 x

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 6 years ago

Peyrak píše:já to vloni kupoval nové na ebay za 2/3 ceny co to mělo vanco, ale už to tam taky není, taky bych jich minimálně pár potřeboval

O cenu mě až tak nejde. 200kč nás nezabije. Nakonec jsem nakoupil tyto, je to to samé akorát to má svorkovnici:
https://www.wifi-shop.cz/gigabit-hp-poe ... word=tycon
0 x

Julian
Příspěvky: 369
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Julian » 6 years ago

zvukarmiso píše:
midnight_man píše:Ako uz pisali predomnou, AF ma specialne POE ktore napaja po vsetkych paroch ;)


Toho som si vedomy, Ja len hladam nejake riesenie ako si to nejak rozumne vyriesit, Napr, ten POE switch.
Ten poe injector som si radsej objednal a skusim sa s tym pohrat,


Edgepoint EP-S16 - mohu vřele doporučit, umí to napájet až 4x AF24 a pak vlastně skoro vše do POE+.

R
1 x

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 6 years ago

Julian píše:Edgepoint EP-S16 - mohu vřele doporučit, umí to napájet až 4x AF24 a pak vlastně skoro vše do POE+


To je ale přesně to co se tady v tom tématu řeší. Airfiber nepoužívá napájení po dvou párech (POE+), ale napájení po všech 4párech !!!
Tak tady prosím nedoporučujte řešení které zadělává na problém...
0 x

hocimin1
Příspěvky: 1154
Registrován: 17 years ago
Bydliště: Náchod

Příspěvekod hocimin1 » 6 years ago

0 x

Uživatelský avatar
Gemb
Příspěvky: 2633
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod Gemb » 6 years ago

Asi ma kratke kable preto mu to este ide :D AKoze tie injectory robi viacero vyrobcov napr. imco power ktore robi zdroje robi aj injektory, na 4 afko tiez ale ta cena je tam troska inde nez pri tycone.
0 x

Uživatelský avatar
midnight_man
Příspěvky: 3680
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod midnight_man » 6 years ago

eliatel má POE s módom A+B tj napajanie po vsetkych paroch ;)
0 x


Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 6 years ago


Vždyt to jsem tu psal o 5 příspěvků výše že jsem objednal :)
0 x

ludvik
Příspěvky: 4448
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod ludvik » 6 years ago

honzam píše:
Julian píše:Edgepoint EP-S16 - mohu vřele doporučit, umí to napájet až 4x AF24 a pak vlastně skoro vše do POE+


To je ale přesně to co se tady v tom tématu řeší. Airfiber nepoužívá napájení po dvou párech (POE+), ale napájení po všech 4párech !!!
Tak tady prosím nedoporučujte řešení které zadělává na problém...


No vždyť. Edgepoint napájení po 4 párech umí. Z jiných switchů pak třeba Netonix.
1 x
Jelikož je zde zakázáno se negativně vyjadřovat k provozním záležitostem, tak se holt musím vyjádřit takto: nové fórum tak jak je připravováno považuji za cestu do pekel. Nepřehledný maglajz z toho bude. Do podpisu se mi pozitiva již nevejdou.

Julian
Příspěvky: 369
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Julian » 6 years ago

honzam píše:
Julian píše:Edgepoint EP-S16 - mohu vřele doporučit, umí to napájet až 4x AF24 a pak vlastně skoro vše do POE+


To je ale přesně to co se tady v tom tématu řeší. Airfiber nepoužívá napájení po dvou párech (POE+), ale napájení po všech 4párech !!!
Tak tady prosím nedoporučujte řešení které zadělává na problém...
. Ja pisi, ze na 4 portech k tomu od vyroby urcenych to umi napajet AF24, na ostatnich portech pak vsechny mozne druhy napajeni, nejvyse vsak at, takto mi to na ruznych site krmi cca 20ks Afek.
0 x

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 6 years ago

Pokud umí po 4párech tak se omlouvám. Ale psal jsi o POE+ což je 802.3at. Což není 4párové napájení
0 x