Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

IsoStation

Problematika Ubiquiti hardware.
Striker
Příspěvky: 692
Registrován: 11 years ago

Re: IsoStation

Příspěvekod Striker » 6 years ago

KoZLiCeK píše:MK na UBNT Ac nelze pripojit.Ackovy UBNT take nelze pripojit a ani do budoucna nepujde.

Díky za odpověď. S tím Ačkem jsem si byl taky celkem jistej. SXT na M5 připojím teda?
Řeším upgrade lokality na IsoStation ale máme tam ještě nějaký Ačka tak to musím buď povyměňovat u klientů na ACčka nebo nahodit M5 zatím.
0 x

KoZLiCeK
Příspěvky: 1201
Registrován: 16 years ago
Bydliště: CZ

Příspěvekod KoZLiCeK » 6 years ago

Striker píše:
KoZLiCeK píše:MK na UBNT Ac nelze pripojit.Ackovy UBNT take nelze pripojit a ani do budoucna nepujde.

Díky za odpověď. S tím Ačkem jsem si byl taky celkem jistej. SXT na M5 připojím teda?
Řeším upgrade lokality na IsoStation ale máme tam ještě nějaký Ačka tak to musím buď povyměňovat u klientů na ACčka nebo nahodit M5 zatím.


ISO UBNT na MK ci naopak se nepripoji.
1 x

Striker
Příspěvky: 692
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod Striker » 6 years ago

KoZLiCeK píše:ISO UBNT na MK ci naopak se nepripoji.

Díky moc za info ;) Nebyl jsem si jistý. Teď už jo.
0 x

cerva
Příspěvky: 254
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod cerva » 6 years ago

UBNT M5 proti libovolnému Mikrotiku pojede jen v cistem 802.11 - je treba vypnout proprietarni rozsireni (AirMax / nstream / nv2). U UBNT AC AirMax vypnout nejde, nelze tedy kombinovat s Mikrotikem.
0 x

Striker
Příspěvky: 692
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod Striker » 6 years ago

Vím, že MKT jede proti M5 řadě UBNT. Několik klientů takhle mám, proto se ptám na AC přímo ;)
0 x

KoZLiCeK
Příspěvky: 1201
Registrován: 16 years ago
Bydliště: CZ

Příspěvekod KoZLiCeK » 6 years ago

Striker píše:Vím, že MKT jede proti M5 řadě UBNT. Několik klientů takhle mám, proto se ptám na AC přímo ;)

AC ne.
0 x

Sidi
Příspěvky: 510
Registrován: 8 years ago

Příspěvekod Sidi » 6 years ago

Striker píše:
KoZLiCeK píše:MK na UBNT Ac nelze pripojit.Ackovy UBNT take nelze pripojit a ani do budoucna nepujde.

Díky za odpověď. S tím Ačkem jsem si byl taky celkem jistej. SXT na M5 připojím teda?
Řeším upgrade lokality na IsoStation ale máme tam ještě nějaký Ačka tak to musím buď povyměňovat u klientů na ACčka nebo nahodit M5 zatím.


UBNT AC klient se ti nepřipojí nikam jinam, než na ubnt AC vysílač, pozor na to - upgrade klientů na ubnt AC není dobrý nápad :)

Pokud chceš nahodit AC na vysílač, tak jedině hodit jako druhou anténu a připojovat jen kompatibilní klienty (M5 s FW 6+, nebo AC), nebo nejdřív nahodit všechny klienty na M5 zařízení s novým FW a pak vyměnit AP za AC.
0 x