Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

UBNT virus

Problematika Ubiquiti hardware.
oscar
Příspěvky: 117
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

UBNT virus

Příspěvekod oscar » 7 years ago

Zdravim,

mam problem co sa týka ubnt zariadeni. Neviem o aky vírus sa jedna ale zmenilo to prihlasovacie udaje na kazdej jednotke M verzie. (nejedna sa o ten MOTHER FU**ER vírus). Ako sa da odstranit virus bez toho aby som musel kazdu jednotku resetovat do vyrobných? este upozornim ze cez web sa na jednotku nedostanem. Ale ssh ano. Len neviem meno a heslo.
0 x

ludvik
Příspěvky: 4448
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod ludvik » 7 years ago

Když nevíš, co to je zač, tak neznáš ani způsob boje ...

Zkus použít způsob, co použil MOTHER.
0 x
Jelikož je zde zakázáno se negativně vyjadřovat k provozním záležitostem, tak se holt musím vyjádřit takto: nové fórum tak jak je připravováno považuji za cestu do pekel. Nepřehledný maglajz z toho bude. Do podpisu se mi pozitiva již nevejdou.

DarkLogic
Příspěvky: 1315
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod DarkLogic » 7 years ago

Překvapuje mě, že se sice do jednotky ani nepřihlásíš, ale přesto jsi si jistý, že to není virus Motherfucker.
0 x

Uživatelský avatar
svestka
Příspěvky: 1423
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod svestka » 7 years ago

DarkLogic píše:Překvapuje mě, že se sice do jednotky ani nepřihlásíš, ale přesto jsi si jistý, že to není virus Motherfucker.

když se tam dostane přes SSH, tak snad ví heslo ne? nepředpokládám že tam měl nahraný svůj certifikát
0 x
UPDATE klienti SET internet_povolen = false WHERE po_splatnosti > 500
Lepší než výhra ve Sportce :)

ludvik
Příspěvky: 4448
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod ludvik » 7 years ago

svestka píše:
DarkLogic píše:Překvapuje mě, že se sice do jednotky ani nepřihlásíš, ale přesto jsi si jistý, že to není virus Motherfucker.

když se tam dostane přes SSH, tak snad ví heslo ne? nepředpokládám že tam měl nahraný svůj certifikát

Čti i poslední větu.
0 x
Jelikož je zde zakázáno se negativně vyjadřovat k provozním záležitostem, tak se holt musím vyjádřit takto: nové fórum tak jak je připravováno považuji za cestu do pekel. Nepřehledný maglajz z toho bude. Do podpisu se mi pozitiva již nevejdou.

DarkLogic
Příspěvky: 1315
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod DarkLogic » 7 years ago

svestka píše:když se tam dostane přes SSH, tak snad ví heslo ne? nepředpokládám že tam měl nahraný svůj certifikát


Nedostane, protože tvrdí, že neví jméno a heslo.
0 x

oscar
Příspěvky: 117
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod oscar » 7 years ago

zdravim,

tak hladal som na nete, cital kopec diskusii az nakoniec som nasiel ze je to moth****. Dakujem za prispevky. Uz to pomaly riesim. :(
0 x