Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

lepší antény pro PBM10

Problematika Ubiquiti hardware.
Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

lepší antény pro PBM10

Příspěvekod okoun » 7 years ago

potřeboval bych 60cm a 90cm paraboly pro PBM10, nevíte o něčem solidním? určitě nechci ty lacinné UBNT šmejdy..
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Striker
Příspěvky: 692
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod Striker » 7 years ago

Co třeba? http://cz.jirous.com/anteny-10ghz/jrma-650-10-upb

My používáme i ty menší.
0 x

rseb
Příspěvky: 101
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod rseb » 7 years ago

Kdyby byl zájem, jednu 90 od Jirouse mám navíc...
0 x

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 7 years ago

ten ubnt "smejd" je vcelku povedeny kousek, mechaniku to ma taky echtovni. Kup si shit maxlink a tam budes tezce plakat... Jirous je jakasi klasika, taky je beru nejcasteji, kdyz uz...
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 7 years ago

rseb píše:Kdyby byl zájem, jednu 90 od Jirouse mám navíc...


není něco lepšího než ten jirouš 90? a prodávají to v packu 2x ane bo ty 90 po jednom?
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

rseb
Příspěvky: 101
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod rseb » 7 years ago

Nevím o balení po dvou... Já kupoval jednu a po měsíci jsem stejně upradoval spoj. Pokud bys měl zajem nápis sz.
0 x