Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Chybné AC série?

Problematika Ubiquiti hardware.
rado3105
Příspěvky: 2288
Registrován: 15 years ago

Chybné AC série?

Příspěvekod rado3105 » 8 years ago

Dnes sme kupili Powerbeam ac iso dve zariadenia. Nahodime, obe idu. Po 10 minutach behu, jedno odislo. Prestalo svietit.

SN: 1602g 44d9e7ca5c0
0 x

Uživatelský avatar
goblajz
Příspěvky: 820
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod goblajz » 8 years ago

Nevim proč za tím vidět hned vadnou sérii...občas něco odejde - kor UBNT.

OT: Buď rád, že to zdechlo dřív než ti to dalo do defaultu celou síť :-D
0 x

bezdratsmrdi
Příspěvky: 75
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod bezdratsmrdi » 8 years ago

Tohle dělaly i nanobeamy19 M5 cca z konce roku 2015. Asi vadná série. Dělily se na 2 druhy - na ty, co fungovaly den dva a zhasly forever a na ty, co přežily 14 dní a běží dodnes. Testoval jsem je tak, že jsem je prostě vybalil z krabice a nechal běžet a co běželo i po 14 dnech, šlo k lidem, co neběželo, šlo k jiným lidem... Klasická selekce, arbeitsfähige kusy doprava, arbeitsunfähige kusy doleva.
0 x

dagus
Příspěvky: 1288
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod dagus » 8 years ago

Pro ty co dělají za 14dní 40 instalací by to musela být dobrá utopie :)
0 x

Striker
Příspěvky: 692
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod Striker » 8 years ago

dagus píše:Pro ty co dělají za 14dní 40 instalací by to musela být dobrá utopie :)


TO mě zase příjde utopie 40 instalací za 14 dní :D To se jako jezdí barák od baráku a každýmu to vnutíte? :D
0 x

dagus
Příspěvky: 1288
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod dagus » 8 years ago

No ono to je o rozloze počtu obyvatel kterou pokrýváš. Ale věřím že někdo větší připojuje i 100 uživatelů za 14 dní :) ale ne všude je pole neorané :) Nicméně řešení zapnout a po 14-ti dnech nasadit je minimálně úsměvná, ačkoliv zapnout u klienta a po 14-ti dnech servis je taky k pláči.
0 x