Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

NanoBeam NBE-M5-19

Problematika Ubiquiti hardware.
quovadis
Příspěvky: 4
Registrován: 10 years ago

NanoBeam NBE-M5-19

Příspěvekod quovadis » 10 years ago

Zdravím.

Máte již někdo nějakou zkušenost s NanoBeam NBE-M5-19?
http://wifi.aspa.cz/ubnt-nanobeam-nbe-m5-19-outdoor-5-ghz-802-11a-n-1x10-100-lan-dual-19-db-z106216/

Případně co by jste doporučili do velmi zarušeného prostředí.

Díky Quido
0 x

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 10 years ago

tak do zaruseneho to nebude zrejme to prave i protoze : "Vyzařovací úhel H / V: 40° / 40°" , to je sektor jak vysity...

jakou ulohu to ma plnit, klientska jednotka ?

PW
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))

query
Příspěvky: 264
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod query » 10 years ago

Když jsem to viděl v letáku, tak jsem si říkal, že to bude konečně trochu směrová klientská jednotka s zajímavou a jednoduchou montáží, ale když jsem se pak koukal na ty úhly, tak mi nějak došel elén.

Tohle jde vážně použít jedině jako sektor nebo někde na konci světa.
Spíš jsem zvědav, kolik jich uvidím otočených o 45°. Díky kulatýmu deklu to nebude na první pohled poznat a ta montáž vypadá, že se to bude nechat taky celkem jednoduše otočit.
0 x

testxxx
Příspěvky: 27
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod testxxx » 10 years ago

Nejak nechapu proc je to o 200Kc drazsi nez NBE-M5-300
0 x

Uživatelský avatar
goblajz
Příspěvky: 820
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod goblajz » 10 years ago

Krám uplně k ničemu...jediný co to mohlo trochu pozvednout, dát tomu Gb port.
0 x

satmag
Příspěvky: 171
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod satmag » 10 years ago

Tak nakoniec to gigovy port ma len trafa davaju ku tomu fast ethernet,chcu asi usterit aj ked neviem jaky je ich cenovy rozdiel,takze ako sektorka je to dobra volba ked nepotrebujete 90stupnovu,a ked vyjdu 16ky tak budu pre klientoch,vyzeraju ze budu stat menej ako loca

Obrázek

Vecer alebo zajtra vyskusam priepustnost pri 40mhz kanale ked uz to ma ten gigovy port
0 x