Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

zatuhnutí ubiquiti

Problematika Ubiquiti hardware.
philirom
Příspěvky: 73
Registrován: 11 years ago

zatuhnutí ubiquiti

Příspěvekod philirom » 6 years ago

zdravím, neměl jste někdo problém s anténou od ubnt - z ničeho nic klesne ccq, komunikace přes to neprojde, spoj se neshodí, ale nefunguje, po restartu antény vše najede jak má...nevíte někdo co s tím ? Díky, Roman
0 x

hocimin1
Příspěvky: 1154
Registrován: 17 years ago
Bydliště: Náchod

Příspěvekod hocimin1 » 6 years ago

Jo znam ten problem.

Nepomohlo nic ani watchdog

Vymenil jsem je za jine
0 x

Uživatelský avatar
Myghael
Příspěvky: 1309
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod Myghael » 6 years ago

Řeším resetem do defaultu a nahráním aktuálního firmware, následně znovu nastavit. Zatím pomohlo vždy.
0 x
Si vis pacem, para bellum.

MikroTik, UBNT, Cisco, TP-Link... rozhoduje vhodnost toho či onoho pro konkrétní použití, ne jaké logo nalepili v Číně na krabici. Na tomto fóru vystupuji jen a pouze sám za sebe.

hocimin1
Příspěvky: 1154
Registrován: 17 years ago
Bydliště: Náchod

Příspěvekod hocimin1 » 6 years ago

Myghael píše:Řeším resetem do defaultu a nahráním aktuálního firmware, následně znovu nastavit. Zatím pomohlo vždy.


Tak me to nepomohlo. Mizna jsem mel jiny typ problemu.
0 x

Uživatelský avatar
reset
Příspěvky: 2902
Registrován: 16 years ago
Bydliště: intERnet

Příspěvekod reset » 6 years ago

philirom píše:zdravím, neměl jste někdo problém s anténou od ubnt - z ničeho nic klesne ccq, komunikace přes to neprojde, spoj se neshodí, ale nefunguje, po restartu antény vše najede jak má...nevíte někdo co s tím ? Díky, Roman


tedy nevim jak u vas, ale u nas restartujeme namisto anten jen radiove jednotky. Antenu se mi jeste nikdy zrestartovat nepodarilo.
Nechci rejpat, ale trochu kultury .

Firmware pouzivas jakej ? Mrkni do change logu.
0 x
ERnet tady, ERnet tam, ERnet vsude kam se podivam

philirom
Příspěvky: 73
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod philirom » 6 years ago

reset píše:
philirom píše:zdravím, neměl jste někdo problém s anténou od ubnt - z ničeho nic klesne ccq, komunikace přes to neprojde, spoj se neshodí, ale nefunguje, po restartu antény vše najede jak má...nevíte někdo co s tím ? Díky, Roman


tedy nevim jak u vas, ale u nas restartujeme namisto anten jen radiove jednotky. Antenu se mi jeste nikdy zrestartovat nepodarilo.
Nechci rejpat, ale trochu kultury .

Firmware pouzivas jakej ? Mrkni do change logu.


pardon tak rádiovou jednotku, ale u zařízení nanobeam, nanostation atd. to beru jako celek, nemůžu ty dvě části od sebe oddělit... firmwary tam byly už 3 - vždy stejný problém, pravda je, že jsem je nahrával vždy přes webové rozhraní a nikdy přes tftp (je v tom nějaký zásadní rozdíl???)
0 x

Uživatelský avatar
Gemb
Příspěvky: 2633
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod Gemb » 6 years ago

Neaky problem s napajanim tam nemas ? Zle napajanie robi UBNT srancom problem...
1 x

vojc
Příspěvky: 17
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod vojc » 6 years ago

Myslim, ze by to mohl byt problem spojeny s Cambiem, viz. diskuze viewtopic.php?f=50&t=22503&hilit=ruseni+signalu&start=30#p207066
0 x

Uživatelský avatar
midnight_man
Příspěvky: 3680
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod midnight_man » 6 years ago

kukni do logu tej ubnt ;)
0 x

whef
Příspěvky: 997
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod whef » 6 years ago

Mám stejný problém a cambium určitě nikdo nemá, verzi fw teď nevím.
0 x