Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Nastavení omezení rychlosti p2p

Návody a problémy s konfigurací.
Koval
Příspěvky: 12
Registrován: 15 years ago

Nastavení omezení rychlosti p2p

Příspěvekod Koval » 15 years ago

Zdravičko prosím o radu,
problem je nasledujici mangle mi rozpozna p2p, vidím i kolik proteklo ale když to chci použít jako samostatnou queues s parent pro uživatele tak to nefunguje. Na tomtéž stroji běží i routování.
Asi je někde problém používám verzi 3.13

Za radu dík
0 x
John

Maxik
Příspěvky: 2579
Registrován: 17 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Maxik » 15 years ago

tak na 3.x netusim ale na 2.9 to chodi perfektne viz trebas me demo.
0 x

neverhappy
Příspěvky: 565
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod neverhappy » 15 years ago

Jako co ti to bezi, ja mel podobny problem v bridgi, kde u bridge je tlacitko setting a tam je na zaskrknuti use firewall, coz na 2.9 nebylo. Ale jinak musis upresnit co to je? RB, pc?, jak to to bezi?, aspon ethernety a ja to zkusim doma na rb. Jinak Ja mam hlavni router na 2.9, tam to funguje.
0 x

Koval
Příspěvky: 12
Registrován: 15 years ago

Příspěvekod Koval » 15 years ago

je to RB 433 eth1 routovan na eth2 a vlan, eth2 a vlan v bridge použit klasicky nat.
Použivam pouze simple queues pro uživatele a myslel jsem že to pravě přidám mezi simple queues a na uživatelich bude jako parent, jiny způsob nastavení rychlosti u p2p mne nenapadá
0 x
John

cino
Příspěvky: 6
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod cino » 15 years ago

Podla Maxika mam nastaveny firewall aj queue tree, mam to na RB133 L4 3.10 a filtrujem prevadzku p2p a rapidshare jednemu klientovi. Chodi to OK. Dik Maxik, naozaj je inspirujuce to tvoje demo.
0 x

Jenya
Příspěvky: 486
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod Jenya » 15 years ago

A jak se dostanu na Maxikovo demo?

Diky
0 x

Maxik
Příspěvky: 2579
Registrován: 17 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Maxik » 15 years ago

sekce dema - autor - Maxik :arrow:
0 x