Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Mikrotik PPoE + Magio TV a nebo o2 TV

Návody a problémy s konfigurací.
Uživatelský avatar
lukasdj
Příspěvky: 135
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Kontaktovat uživatele:

Mikrotik PPoE + Magio TV a nebo o2 TV

Příspěvekod lukasdj » 4 years ago

Ahoj, akorat resim jednoho slovenskeho klienta. Mel vdsl modem v bridge modu a za nim mikrotik s PPoE. Jediny problem je,jak dostanu pres tento MK i Magio TV kterou ma ted nanovo. Musel jsem prehodit modem do klasickeho nat modu a nastavil DMZ. Mate prosim nejakou funkcni konfiguraci jak tohle vyresit? Diky
Naposledy upravil(a) lukasdj dne 27 Jun 2019 20:03, celkem upraveno 1 x.
0 x

Trimarvis
Příspěvky: 12
Registrován: 6 years ago

Příspěvekod Trimarvis » 4 years ago

Nefunguje to stejne jako u ceskeho O2? Proste mam na ether1 2 VLANy a jednu mam v bridge s portem pro O2TV.

Nekde jsem cetl, ze pro tu tv by mela byt vlana 2513 a pro net by to melo byt 2510.
0 x

Uživatelský avatar
lukasdj
Příspěvky: 135
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lukasdj » 4 years ago

Trimarvis píše:Nefunguje to stejne jako u ceskeho O2? Proste mam na ether1 2 VLANy a jednu mam v bridge s portem pro O2TV.

Nekde jsem cetl, ze pro tu tv by mela byt vlana 2513 a pro net by to melo byt 2510.


Ano, to mas pravdu. Kdysi to tak bylo ale dnes je jedno do ktereho portu das TV box ,takze dnes uz se vlany na tv nepouzivaji, jen na optice...
0 x

Uživatelský avatar
lukasdj
Příspěvky: 135
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lukasdj » 4 years ago

Nikdo nic???
0 x