Zdravím zkoušel někdo rozchodit komunikaci mikrotiku a MPPT měničů od epsolaru ? je tam zbernice RS485
Řeším to jen kuli RBM33 která furt ukazuje 79Voltu
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Epsolar vs Mikrotik
-
Matess
- Příspěvky: 322
- Registrován: 13 years ago
ja jsem to zkousel a neuspesne... Mam usb to rs485 s chipsetem, ktery mikrotik ma podporovat a nejde mi to. Pokud by jsi chtel tak ti ten modul dam jestli to rozchodis a reknes mi potom jak se ti to povedlo....
0 x
-
shooter
- Příspěvky: 772
- Registrován: 18 years ago
-
homer
- Příspěvky: 59
- Registrován: 16 years ago
- antispam: Ano
řešil jsem to přes SDS micro, do měniče RS232, ale největší problém je sehnat software pro emulaci remote serial portu do windows, většina je placená.
0 x