Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

PlayStation a IPv6

Návody a problémy s konfigurací.
neos
Příspěvky: 9
Registrován: 17 years ago

PlayStation a IPv6

Příspěvekod neos » 5 years ago

Ak pridelim klientom IPv6 prefix, pomoze im to s fungovanim Playstation? Aby som im nemusel pridelovat verejnu IPv4 adresu (co doteraz vzdy pomohlo).

Netusim ako ta PS komunikacia funguje. Teoreticky: ak sa klient pripaja na IPv6-enabled server, tak to asi pomoze. Ak ale komunikuje P2P a druha strana nieje IPv6 ready, tak asi nie..
0 x

S_a_M
Příspěvky: 458
Registrován: 8 years ago
Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren

Příspěvekod S_a_M » 5 years ago

Neeee domnivam se ze k implementaci ipv6 jeste stale nedoslo na rozdil od MS.
0 x
Placam si jatra, tak mne neberte vazne :)
Ceragona uz mi tak nevadi. Vadi mi ovsem ze kuci v CEZu nedelaj svoji praci tak jak maj !!!

neos
Příspěvky: 9
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod neos » 5 years ago

S_a_M píše:Neeee domnivam se ze k implementaci ipv6 jeste stale nedoslo na rozdil od MS.


Co som tak zbezne precital na forach, tak nejaky pokrok tam je, ale nie som z toho mudry. Nemam na to moc cas, tak ako to niekto uz testoval, pomohlo by nam to viacerym, nejaka skusenost z realnej praxe.
0 x

S_a_M
Příspěvky: 458
Registrován: 8 years ago
Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren

Příspěvekod S_a_M » 5 years ago

Co vim od zakaznika tak stejne i kdyz mame plne implementovanou ipv6 a rtr v bridge tak stejne zakaznici potrebuji verejku
0 x
Placam si jatra, tak mne neberte vazne :)
Ceragona uz mi tak nevadi. Vadi mi ovsem ze kuci v CEZu nedelaj svoji praci tak jak maj !!!

neos
Příspěvky: 9
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod neos » 5 years ago

S_a_M píše:Co vim od zakaznika tak stejne i kdyz mame plne implementovanou ipv6 a rtr v bridge tak stejne zakaznici potrebuji verejku


Toto som zhruba potreboval vediet. No skoda. Btw, aka stara je asi tato informacia? Je rok 2019, uz by to mohli mat dotiahnute.
0 x

S_a_M
Příspěvky: 458
Registrován: 8 years ago
Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren

Příspěvekod S_a_M » 5 years ago

Jj posledni clovek co si ji bral je z minuleho tydne nat type 3 ipv6 bezi je za ackovou hapinou na gigovym portu.
0 x
Placam si jatra, tak mne neberte vazne :)
Ceragona uz mi tak nevadi. Vadi mi ovsem ze kuci v CEZu nedelaj svoji praci tak jak maj !!!

Bach
Příspěvky: 127
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod Bach » 5 years ago

Playstation nepodporuje IPv6
XBOX běží na IPv6 bez problémů
0 x
Na domácí přípojku to jde. :-))) http://www.speedtest.net/result/3688392378.png

S_a_M
Příspěvky: 458
Registrován: 8 years ago
Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren

Příspěvekod S_a_M » 5 years ago

Jak jsem psal na zacatku
0 x
Placam si jatra, tak mne neberte vazne :)
Ceragona uz mi tak nevadi. Vadi mi ovsem ze kuci v CEZu nedelaj svoji praci tak jak maj !!!