Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

L4

Návody a problémy s konfigurací.
Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Re: L4

Příspěvekod hapi » 5 years ago

jo, osobní odběr a pro jistou napíšu poznámku že to chci do mailu protože pak to jde přes člověka a za pár hodin to mám doma.
0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků

dagus
Příspěvky: 1288
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod dagus » 5 years ago

mpcz píše:
hapi píše:a koho si se ptal? před 5 minutami jsem aktitoval jednu licenci a no problem.

Je to tak, proběhlo to bez potíží, jen je nutno zvolit v e-shopu osobní odběr, což sice není, chci to emailem, ale když to člověk ví, tak má, co potřebuje. Licence je v šuplíku pro strýčka příhodu. mpcz, 1apr2019

Fakt není nutno osobní odběr.
0 x

mpcz
Příspěvky: 2779
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod mpcz » 5 years ago

No a jak se dostanu přes tu stránku "Vyberte způsob dopravy" jinak, než "Osobní odběr Praha ZDARMA"? mpcz, 1apr2019
0 x

Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod hapi » 5 years ago

zvolíš jinou dopravu.

Osobní odběr dávám raději vždy protože když si toho nevšimnou tak ti to klidně pošlou přepravkou a neříkám to jako teorii, už se to stalo. Už se mi i stalo že to dva dny čekalo v praze jako osobní odběr. Proto osobní odběr a vyplnit poznámku aby to šlo přes člověka a ne automat. Jakmile tam je poznámka tak to nejde přes automat a někdo na to musí kouknout. Taky bude rozdíl jestli máš u nich kredit nebo ne.
0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků

mpcz
Příspěvky: 2779
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod mpcz » 5 years ago

OK, tak to je jasné. Já už jsem si myslel, že si kolega Dagus ze mě dělá legraci, když se tu už dobrou čtvrthodinu bavíme o emailu = chci dopravu zdarma a hlavně hned.:slight_smile: mpcz, 1apr2019
0 x

Pintero
Příspěvky: 1352
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod Pintero » 5 years ago

A proč to jednoduše neobjednat přímo u MK a zaplatit platební kartou? Jooo, mpcz určitě nemá kartu :joy:
1 x

Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod hapi » 5 years ago

třeba proto, protože tam je neskutečně drahá. 45USD.. to je jako vtip? za to mám v CZ skoro licence dvě. Navíc hádám že neplátce bude mít trochu smolíka na nákupy ze zahraničí a jejich uplatněním do nákladů a hádám že 45USD bude ještě k tomu "exclude vat"
0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků

mpcz
Příspěvky: 2779
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod mpcz » 5 years ago

Aha, tak jestli je to tak, tak to se mi zdá při dnešním kurzu 23,559 mimořádně výhodné. Kartu si tedy pořídím a zkusím tam nakupovat i všechno ostatní. Navíc každá registrace na zahraničních (tam především) serverech s sebou přináší neobyčejně příjemný bonus užitečných reklam a různých dalších zajímavých zpráv. Takže dík a zase napiš! mpcz, 2apr2019
0 x

mpcz
Příspěvky: 2779
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod mpcz » 4 years ago

hapi píše:zvolíš jinou dopravu.

Osobní odběr dávám raději vždy protože když si toho nevšimnou tak ti to klidně pošlou přepravkou a neříkám to jako teorii, už se to stalo. Už se mi i stalo že to dva dny čekalo v praze jako osobní odběr. Proto osobní odběr a vyplnit poznámku aby to šlo přes člověka a ne automat. Jakmile tam je poznámka tak to nejde přes automat a někdo na to musí kouknout. Taky bude rozdíl jestli máš u nich kredit nebo ne.

Dnešní zkušenost: dal jsem do poznámky, že to chci emailem a přesto to stále čeká, až si to vyzvednu v Praze. Zrovna tak, jako minule, kdy jsem byl od nich poučen, že: "no vy nevíte, že musíte dát do poznámky odeslání emailem?". Kartu mám i kredit, tak už nevím, co udělat lépe. Při té horentní ceně za ten jejich web bych čekal, že tam za ty roky přibude volba: "odeslat emailem!". Ta možnost samogenerace licence online je výborná věc, ale ten servis k tomu to trošku kazí. mpcz, 22aug2019
0 x

Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod hapi » 4 years ago

jo to si tam měl napsat, já myslel že to je jasný.
0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků