Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

CCR1036 vytížení CPU

Návody a problémy s konfigurací.
neverhappy
Příspěvky: 565
Registrován: 18 years ago

Re: CCR1036 vytížení CPU

Příspěvekod neverhappy » 4 years ago

Zdravim. Jedno CCR1009 mi vytezovalo 2 jadra na 100%. Sluzba management. Aktualizoval jsem a rebootoval. Nyni vytezuje jen jedno jine jadro sluzba DHCP, ktera vubec neni pouzivana. Skace to z jednoho CPU na jiny. Je na nem 100 firewall, 900 mangle, 400QT a 100 route. Zkusim DHCP balicek vypnout. Nemate nejakou radu? Dik
vytizeni cpu.PNG
vytizeni cpu.PNG (79.84 KiB) Zobrazeno 744 x
0 x

ludvik
Příspěvky: 4448
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod ludvik » 4 years ago

Tohle mi udělal při upgrade z 6.42.9 na 6.43. Ale DHCP bylo používáno, vadily statické leases. Před upgradem se musely vymazat a pak vrátit zpět. Chovalo se to dokonce až tak, že při /ip dhcp-server export se to celé seklo.

V novějších verzích je myslím i DHCP balíček povinný, závisí na něm balíček security. Myslím, že od 6.44, takže zákaz nic nevyřeší.
0 x
Jelikož je zde zakázáno se negativně vyjadřovat k provozním záležitostem, tak se holt musím vyjádřit takto: nové fórum tak jak je připravováno považuji za cestu do pekel. Nepřehledný maglajz z toho bude. Do podpisu se mi pozitiva již nevejdou.