Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

problém s NAT u PS4

Návody a problémy s konfigurací.
Lukáš
Příspěvky: 1
Registrován: 5 years ago

problém s NAT u PS4

Příspěvekod Lukáš » 5 years ago

Ahoj, s bratrem jsme si koupily PS4 a naskytl se problém s NAT. Každému síť a online přístup funguje bez problémů, ale když si chceme zahrát spolu tak konzole napíše že je problém s NAT. Dočetl jsem, že je to něco spojeného s IP adresou. Může ten problém být tím, že jsme oba na stejné síti? V příloze dávám moje a bratrovo internetové přípojení. Neví někdo, kde může být problém?
0 x

KoZLiCeK
Příspěvky: 1201
Registrován: 16 years ago
Bydliště: CZ

Příspěvekod KoZLiCeK » 5 years ago

Lukáš píše:Ahoj, s bratrem jsme si koupily PS4 a naskytl se problém s NAT. Každému síť a online přístup funguje bez problémů, ale když si chceme zahrát spolu tak konzole napíše že je problém s NAT. Dočetl jsem, že je to něco spojeného s IP adresou. Může ten problém být tím, že jsme oba na stejné síti? V příloze dávám moje a bratrovo internetové přípojení. Neví někdo, kde může být problém?

kazdy musi mit svoji verejnou IPV4 nebo mit IPV6 myslim.
0 x

hapi3
Příspěvky: 76
Registrován: 5 years ago

Příspěvekod hapi3 » 5 years ago

nemusí, teda aspoň u xbox podporuje dva boxy na domácnost.
0 x

iTomB
Příspěvky: 875
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod iTomB » 5 years ago

hapi3 píše:nemusí, teda aspoň u xbox podporuje dva boxy na domácnost.

xbox mozna, PS4 vyzaduje verejku pro hrani spolu. Ovsem pokud by to bylo v jedne domacnosti, mohli mit tohle osetrene ...

No maj vic bordelu, jako blokace IP adres a tvrdi, ze nic neblokuji atd.
0 x

Bach
Příspěvky: 127
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod Bach » 5 years ago

PS4 nepodporuje IPv6.
Online může být pouze jedna konzole PS4 v domácnosti.
Pro Online hraní je třeba veřejná IPv4 adresa a NAT type 2 nebo 1

Zlatý XBOX :-)
0 x
Na domácí přípojku to jde. :-))) http://www.speedtest.net/result/3688392378.png